Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

997 – kronika

14.12.2010 00:00 red

6 grudnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie błąkającym się po klatkach schodowych przy ul. Kozielskiej. Okazało się, że mężczyzna posiada zameldowanie ale nie potrafi dostać się do swojego mieszkania. Nie chce go wpuścić żona. Kobieta twierdzi, że mężczyzna notorycznie pije alkohol i jest pijany. Mężczyznę skierowano do noclegowni przy ul. Wiejskiej na Ocicach.

8 grudnia z pomieszczeń biurowych spółki mieszczącej się przy ul. Staszica skradziono dwa laptopy o łącznej wartości ok. 3 tys. zł. Sprawca kradzieży i włamania jest poszukiwany przez policję.

9 grudnia tuż po godz. 15.00 na terenie Gimnazjum nr 5 w Raciborzu podpalono drzewo. Pień owinięto materiałem bitumicznym i folią. Istniało niebezpieczeństwo przejścia ognia na plastikowe pojemniki na śmieci, które stały przy drzewie. Na miejsce wezwano straż pożarną, która szybko ugasiła płomienie. Podpalacza nie udało się ustalić.

11 grudnia na ul. Brzeskiej w Raciborzu doszło do wypadku drogowego. 41-letnia kobieta kierująca samochodem skoda na wodzisławskich numerach rejestracyjnych straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała na przeciwny pas ruchu gdzie uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód hyundai. W wyniku uderzenia ucierpiała pasażerka samochodu hyundai. Kobieta doznała złamania kości mostkowej i została przewieziona do raciborskiego szpitala.

  • Numer: 50 (969)
  • Data wydania: 14.12.10