Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

HELIKON ceni egzotykę

10.08.2010 00:00 red
Wrześniowe propozycje raciborskiego Klubu Miłośników Teatru to wyjazdowe spektakle w Gliwicach i Opolu.

Nawet ci, których niespecjalnie pasjonuje teatr, po wycieczce z Helikonem przyznają, że warto było poświęcić czas i pieniądze.
Dwie oferty klubu na wrzesień dotyczą wyjazdów. 18 września można będzie obejrzeć w Gliwicach operetkę Abrahama „Kwiat Hawaii”. – To egzotyczna i malownicza historia miłości, intryg i podchodów, osadzona w rytmie hawajskich melodii i rytmów – reklamuje prezes klubu. Dodaje, że to połączenie melodramatu i komedii. Zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są do 20 sierpnia. Koszt przejazdu wraz z biletem na operetkę wynosi 60 zł.
26 września członkowie Helikonu chcą wybrać się do Opola na „Klimakterium”. To widowisko słowno-muzyczne autorstwa Elżbiety Jodłowskiej z udziałem sławnych aktorek. – Wywołuje salwy śmiechu na sali. Prócz pań, bawią się doskonale mężczyźni – zachwala Halina Kwiecień w ulotkach reklamujących wyjazd. Za ten spektakl, też z przejazdem, trzeba zapłacić 100 zł.
– Zapewniamy ulgowe bilety, opiekę, wykład dotyczący oglądanego gatunku i przesłania widowiska, a także poczęstunek w autokarze – wymienia zalety pani prezes.
Z reguły klubowicze mają także okazję spotkać się po spektaklu z wykonawcami w ich garderobie.

(ma.w)

  • Numer: 32 (951)
  • Data wydania: 10.08.10