Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

997

10.08.2010 00:00 red

6 sierpnia Racibórz, ul. Gnieźnieńska
Nieznany sprawca włamał się do stodoły poprzez zerwanie kłódki w drzwiach wejściowych. Rabuś skradł 2 kosiarki spalinowe na szkodę mieszkańca Raciborza. Straty oszacowano na około 1500 zł.

6 sierpnia Racibórz, plac Konstytucji 3 Maja
Policjanci z RPI KPP w Raciborzu zatrzymali  mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 1,1 promila, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

7 sierpnia Racibórz, ul. Kobylska
Nieznany sprawca po wybiciu szyby w drzwiach samochodu ford skradł nawigację samochodową na szkodę mieszkańca Raciborza. 

7 sierpnia Racibórz, ul. Bosacka
Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Raciborza, który w sklepie spożywczym, kopiąc i rzucając kamieniami, uszkodził drzwi i ladę chłodniczą. Straty oszacowano na  1300 zł.

7 sierpnia Racibórz, ul. Żorska
Policjanci z drogówki  zatrzymali  mieszkańca województw  opolskiego, który w stanie nietrzeźwości – 0,7 promila kierował motorowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

7 sierpnia Siedliska, ul. Gliwicka
Policjanci z drogówki zatrzymali  2 mieszkańców powiatu  raciborskiego, którzy w stanie nietrzeźwości – 0,7 i 1,9 promila kierowali rowerami. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji  w Kuźni Raciborskiej.

8 sierpnia Racibórz, ul. Polna
Nieznany sprawca z terenu działek pracowniczych skradł 2 rowery na szkodę mieszkańców Raciborza. Straty oszacowano na  około 1500 zł.

8 sierpnia Racibórz, ul. Ocicka
Policjanci zatrzymali  mieszkańca Rudy Śląskiej, który w stanie nietrzeźwości – 1,1 promila, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

  • Numer: 32 (951)
  • Data wydania: 10.08.10