środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

997

20.07.2010 00:00 red

13 lipca, Racibórz,ul. Opawska
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 0,98 promila, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

13 lipca, Tworków,ul. Główna
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali mieszkańca powiatu raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości – 1,05 promila, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Krzyżanowicach.

13 lipca, Krzyżanowice,ul. Tworkowska
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali mieszkańca powiatu raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości – 1,59 promila, kierował motorowerem. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Krzyżanowicach.

14 lipca, Roszków, ul. Raciborska
Nieznany sprawca po uprzednim wypchnięciu blachy metalowej z framugi okna włamał się do budynku pompowni wody przemysłowej na terenie zakładu w Roszkowie. Po wejściu odciął cztery miedziane przewody elektryczne o łącznej długości 28 m. Straty oszacowano na 5300 złotych.  Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Krzyżanowicach.

14 lipca, Tworków, ul. Ks. Dzierżonia
21-letni mieszkaniec Rybnika podczas wykonywania manewru wyprzedzania potrącił kierującą rowerem 54-letnią mieszkankę powiatu raciborskiego, która w tym momencie skręcała w lewo. Wskutek zdarzenia doznała urazu głowy, stłuczenia klatki piersiowej oraz stłuczenia lewej nogi. Poszkodowana została przyjęta na oddział ortopedii Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

17 lipca, Racibórz, ul. 1 Maja
51–letni mieszkaniec Raciborza, podczas naprawy ciągnika siodłowego został przygnieciony wałem napędowym, a następnie najechany przez osuwający się pojazd. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń wewnętrznych oraz złamań miednicy, barku i żeber. Zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – 0,62 promila. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

17 lipca, Racibórz, ul. Drewniana
Policjanci z drogówki zatrzymali mieszkańca powiatu rybnickiego, który w stanie nietrzeźwości – 1,7 promila – kierował motorowerem mimo prawomocnego zakazu kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

16 lipca, Racibórz, ul. Wojska Polskiego
Policjanci z drogówki zatrzymali mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 1 promil – kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

17 lipca, Racibórz, ul. Ocicka
Policjanci z drogówki zatrzymali mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 2,07 promila – kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

17 lipca, Racibórz, ul. Kozielska
Policjanci z drogówki zatrzymali mieszkańca powiatu raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości –1,65 promila – kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

17 lipca, Racibórz, ul. Jana Pawła II
Policjanci z drogówki w Raciborzu zatrzymali mieszkańca powiatu raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości –0,96 promila – kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

18 lipca, Krzyżanowice, ul. Kolejowa
Policjanci z drogówki zatrzymali mężczyznę bez stałego m. zameldowania, który w stanie nietrzeźwości –1,44 promila – kierował rowerem. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Krzyżanowicach.
Chciał się włączyć do ruchu...

14 lipca  o godzinie 21.20 na ulicy Skłodowskiej w Raciborzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Uszkodzone zostały w sumie trzy auta.

Jak ustalili policjanci, kierujący fiatem 126 p chciał się włączyć do ruchu wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej. W tym samym czasie ulicą Skłodowską poruszała się mazda. Samochody z winy kierowcy malucha zderzyły się. Mazda zepchnęła fiata na zaparkowane suzuki swift. Kierowca malucha został przewieziony do szpitala, jednak nie odniósł poważniejszych obrażeń. Został ukarany mandatem karnym.

(now)

  • Numer: 29 (948)
  • Data wydania: 20.07.10