Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Klasyfikacje najlepszych strzelców bramek

13.07.2010 00:00 ak
Super snajperzy sezonu 2009/2010
A klasa
42 bramki: Marcin Pawlisz (Rafako Racibórz).
33 bramki: Wojciech Grabiniok (Rafako Racibórz); Tomasz Pieczarek (Krzanowice).
22 bramki: Michał Bąk (Gaszowice).
20 bramek: Krzysztof Grud (Ocice Racibórz).
19 bramek: Mariusz Wanglorz (Rudy); Paweł Karczewski (Samborowice).
16 bramek: Paweł Kowol (Kornowac).
15 bramek: Rafał Mitko (Turza Śląska); Michał Wolnik (Tworków).
14 bramek: Piotr Bębenek (Rudy).
13 bramek: Jerzy Halfar (Rafako Racibórz); Marcin Hómin (Kuźnia Raciborska).
12 bramek: Jacek Bałuszyński (Zawada).
11 bramek: Leszek Gatnar (Kornowac); Marcin Adam (Nowa Wieś); Piotr Wieder (Tworków).
10 bramek: Tomasz Zawada (Rafako Racibórz); Mateusz Procek (Rudy); Rafał Wójt (Zawada); Daniel Skupnik (Ocice Racibórz); Tomasz Sobeczko I (Górki Śląskie).
9 bramek: Roman Gołąbek (Rafako Racibórz); Marcin Procek (Rudy); Marcin Wałach (Kornowac); Bartosz Byczek (Zawada); Marcin Elsner (Rzuchów).
8 bramek: Tomasz Bok (Rudy); Mateusz Łyżwiński (Gaszowice); Łukasz Niestrój (Brzezie).
7 bramek: Artur Pączko (Krzanowice); Dariusz Strączek (Gaszowice); Sebastian Sitek (Nowa Wieś); Mirosław Szurgacz (Ocice Racibórz); Adam Karasiewicz (Samborowice); Damian Koczewski i Jan Depta (Górki Śląskie).
6 bramek: Sławomir Pytlik i Grzegorz Wojda (Rafako Racibórz); Łukasz Moric (Rudy); Krzysztof Kura (Kornowac); Krzysztof Mielimąka i Artur Sapek (Gaszowice); Damian Błaszczok i Mateusz Trzcionka (Nowa Wieś); Mirosław Stolorz (Zawada); Bartłomiej Nieckarz (Ocice Racibórz); Mariusz Cichoń (Samborowice); Mariusz Bieniewski (Kuźnia Raciborska); Michał Gazda (Rzuchów); Leszek Urbański (Krzyżkowice); Tomasz Łojko (Brzezie).
5 bramek: Rafał Jenderka (Krzanowice); Samuel Wrobel (Kornowac); Mateusz Musioł (Gaszowice); Dariusz Cieślak (Nowa Wieś); Paweł Białas (Zawada); Jan Hopko i Paweł Solich (Ocice Racibórz); Paweł Majcher i Piotr Stepczuk (Turza Śląska); Tomasz Śliwiński (Samborowice); Dawid Prekaniak i Łukasz Sobalak (Kuźnia Raciborska); Witold Elsner, Robert Kałuża i Dariusz Strączek (Rzuchów); Adam Borzucki (Krzyżkowice); Wojciech Jakubczyk, Marek Juroszek i Marcin Ulański (Brzezie).
 
B klasa
27 bramek: Piotr Konieczny (Siedliska).
25 bramek: Zygmunt Kręcichwost (Ruda Kozielska).
21 bramek: Radosław Parma (Nieboczowy).
20 bramek: Tomasz Nowak (Gamów).
19 bramek: Piotr Cerkowniak (Pietraszyn).
17 bramek: Adrian Szymiczek (Studzienna).
16 bramek: Andrzej Wiglenda (Pawłów).
15 bramek: Janusz Tomala (Nieboczowy); Szymon Kędzia (Zabełków); Paweł Żurawiec (Płonia Racibórz).
14 bramek: Tomasz Szymiczek (Buków); Michał Fojcik (Gamów).
13 bramek: Damian Lorenc (Babice); Piotr Skaliński (Markowice).
11 bramek: Arnold Matuszek (Studzienna); Martin Pendziałek (Gamów); Piotr Warzeszka (Zabełków).
10 bramek: Dariusz Chluba (Babice); Roman Wiesiołek (Lyski); Krystian Dziwoki (Płonia Racibórz); Andrzej Matejasik (Pietraszyn).
9 bramek: Marian Bachrej (Ruda Kozielska); Adrian Dawid (Chałupki); Adam Piechaczek i Michał Jendrzejczyk (Studzienna); Jan Depta (Babice); Piotr Rybarz (Zabełków); Artur Chroboczek (Siedliska).
8 bramek: Tomasz Szczepan (Dzimierz); Michał Gieroń (Gamów); Krzysztof Mazur (Zabełków); Dawid Kocur (Pawłów); Paweł Papierok (Lyski); Krzysztof Dziwoki, Rafał Hałacz i Józef Kwiek (Pstrążna); Łukasz Ottawa (Pietraszyn).
7 bramek: Michał Joszko (Ruda Kozielska); Czesław Ochwat i Sebastian Pytlarz (Nieboczowy); Andrzej Bochnia (Dzimierz); Jerzy Chrobok i Artur Jasiak (Pstrążna); Łukasz Kudla (Siedliska).
6 bramek: Łucjan Węglorz (Ruda Kozielska); Kamil Kubica (Buków); Mateusz Besz, Tomasz Bolik i Rafał Otawa (Chałupki); Łukasz Widenka (Studzienna); Dawid Patron i Sebastian Peczka (Dzimierz); Bogusław Zientek (Babice); Seweryn Strachota i Mikołaj Tapper (Markowice); Sebastian Zimoń i Czesław Wojciechowski (Lyski); Michał Bohonos, Marek Grela i Piotr Żurawiec (Płonia Racibórz).
5 bramek: Jacek Janiczek, Jacek Mężyk i Adam Zielonka (Buków); Piotr Ficek, Andrzej Musioł i Mateusz Kocot (Ruda Kozielska); Andrzej Kaczor (Chałupki); Leszek Krajczok, Grzegorz Malina, Krzysztof Masarczyk, Wiesław Primus i Sebastian Raba (Dzimierz); Patryk Szach (Gamów); Marcin Bednarz, Jarosław Lewera i Andrzej Strachota (Markowice); Maciej Kozicki (Pawłów); Rafał Pietrwalski i Adrian Krajewski (Pstrążna); Tomasz Grela (Płonia Racibórz); Dawid Panuś (Siedliska).
 
C klasa (grupa 1)
20 bramek: Marek Tatara (Cyprzanów).
19 bramek: Krzysztof Gadżała (Bieńkowice).
16 bramek: Leszek Dzierżęga (Bieńkowice).
13 bramek: Adrian Dera (Czernica).
12 bramek: Mateusz Łyżwiński (Gaszowice II).
10 bramek: Andrzej Cięcinka (Rudnik); Wojciech Ligus (Olza).
8 bramek: Krzysztof Mielimąka (Gaszowice II).
7 bramek: Patryk Robenek (Cyprzanów).
6 bramek: Witold Nawaryński (Cyprzanów); Marek Burek i Marcin Pocialik (Syrynia II); Grzegorz Krybus (Grzegorzowice).
5 bramek: Przemysław Pilinko (Bieńkowice); Marcin Tatara i Łukasz Posmyk (Cyprzanów); Damian Rzytki i Krzysztof Talik (Rudnik); Patryk Skowron (Gaszowice II); Jakub Fonderski (Wojnowice).
 
C klasa (grupa 2)
30 bramek: Paweł Hajok (Adamowice).
16 bramek: Piotr Złoty (Owsiszcze).
15 bramek: Zbigniew Kocjan (Kobyla).
13 bramek: Patryk Pytlik (Kobyla).
12 bramek: Robert Hanusek (Jankowice).
10 bramek: Dawid Cisz (Owsiszcze).
9 bramek: Karol Frank (Adamowice).
7 bramek: Robert Seidler (Owsiszcze); Krzysztof Masarczyk i Grzegorz Scheithauer (Kobyla); Martin Sobeczko (Nędza II).
6 bramek: Tomasz Mularczyk (Adamowice); Łukasz Procek (Jankowice); Marcin Andrzejczak i Patryk Kornas (Nędza II); Jan Gomułka (Zawada Książęca); Sebastian Duda (Bogunice); Tomasz Urbanek (Bolesław).
5 bramek: Mirosław Achtelik i Paweł Turek (Adamowice); Mirosław Wolny (Owsiszcze); Patryk Bulenda i Krzysztof Skupień (Kobyla); Mateusz Joszko i Leszek Floriańczyk (Zawada Książęca); Benedykt Gomułka i Gabriel Płaczek (Raszczyce); Adam Tatara (Bolesław).
 
Materiał opracowany został na podstawie informacji uzyskanych od weryfikatorów poszczególnych grup rozgrywkowych Podokręgu Racibórz.
 
(ak)
  • Numer: 28 (947)
  • Data wydania: 13.07.10