Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

997

13.07.2010 00:00 art
7 lipca, Cyprzanów, ul. Ogrodowa,
Nieznany sprawca, podczas snu domowników, dostał się do domu jednorodzinnego przez pomieszczenie gospodarcze skąd skradł pieniądze. Postępowanie prowadzi PP w Pietrowicach Wielkich.
 
7 lipca, Racibórz, ul. Głowackiego
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca Raciborza, który po spożyciu alkoholu – 0,18 i 0.19 mg/l, kierował rowerem mimo prawomocnego zakazu kierowania wydanego przez SR w Raciborzu. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
 
7 lipca, Racibórz, ul. Osiedleńcza
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 0,50 mg/l, kierował rowerem mimo prawomocnego zakazu kierowania wydanego przez SR w Raciborzu. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
 
7 lipca, Pogrzebień, ul. Pamiątki
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 0,75 mg/l, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
 
7 lipca, Tworków, ul. Główna
Policjanci z PP w Krzyżanowicach zatrzymali mieszkańca Tworkowa, który w stanie nietrzeźwości – 0,45 i 0,44mg/l, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
 
8 lipca, Racibórz, ul. Żorska,
Nieznany sprawca z zaparkowanego pojazdu bmw skradł listwy boczne i wycieraczki na szkodę mieszkańca Raciborza. Suma strat 600 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
 
8 lipca, Racibórz, ul. Lotnicza
Nieznany sprawca skradł 4 szt. aluminiowych przykrywek z felg aluminiowych wraz z nakrętkami na wentyle z samochodu opel na szkodę mieszkańca Raciborza. Suma strat ok. 320 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
 
8 lipca, Kuźnia Raciborska
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca pow. rac., który w stanie nietrzeźwości – 0,38 mg/l, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi PP w Kuźni Raciborskiej.
 
8 lipca, Rudnik
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca pow. rac., który w stanie nietrzeźwości – 0,35 mg/l, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi PP w Rudniku.
 
8 lipca, Krzanowice
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca pow. rac., który w stanie nietrzeźwości – 0,76mg/l, kierował samochodem osobowym. Postępowanie prowadzi PP w Krzanowicach.
 
8 lipca, Racibórz, ul. Kozielska
Policjanci z KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca pow. rac., który w stanie nietrzeźwości – 0,61 i 0,64 mg/l, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.
  • Numer: 28 (947)
  • Data wydania: 13.07.10