Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Tenis na uzależnienie

22.12.2009 00:00
IV Gminny  Turniej Tenisa Stołowego im. Krystyny Gasilewskiej w Krzanowicach.
Już po raz czwarty Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krzanowicach była organizatorem takiego turnieju. Krystyna Gasilewska była członkiem komisji oraz wieloletnim nauczycielem wychowania fizycznego w szkole w Borucinie. Zaproszeni na turniej goście uczcili jej pamięć, zapalając znicz i składając kwiaty na grobie.
 
W turnieju wzięło udział 40 uczestników z terenu gminy Krzanowice. Miejsca zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii gimnazjum wśród dziewcząt najlepsza była Michaela Krautwurst. Drugie miejce zajęła Monika Kurka, a trzecie – Anita Paluszek. Wśród chłopców zwyciężył Patryk Mrozek. Za nim był Patryk Grzesiczek, a na trzecim miejscu uplasował się Denis Gołombek.
 
W kategorii szkół podstawowych wygrała Aneta Pawlik. Druga była Ewa Kuczera, a trzecia – Samanta Konieczna. Z chłopców najlepszy był Paweł Herber. Drugie miejsce zajął Szymon Kuc, a trzecie – Adrian Himel. Koordynatorami przedsięwzięcia byli Urszula Biśta z GKRPA i Zbigniew Szymański, nauczyciel wychowania fizycznego.
 
(oprac. e.Ż)
  • Numer: 51/52 (923/924)
  • Data wydania: 22.12.09