Sobota, 10 kwietnia 2021

imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego

RSS

1001 pomysłów aktywnych pań

22.12.2009 00:00
Ciasto z makiem, szarlotka oraz ryba i kapusta z grzybami pojawiły się na wigilijnym stole w Stowarzyszeniu Kobiet Aktywnych w Nędzy.
W miniony wtorek, 15 grudnia, odbyło się ostatnie spotkanie stowarzyszenia. Panie podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia. Honorowym gościem w ich gronie była wójt Anna Iskała, która życzyła aktywnym kobietom 1001 pomysłow i zapewniła, że mogą liczyć na jej wsparcie. – Pokazujecie, że aktywność nie jest uzależniona od wieku. Dziękuję wam za to, co robicie – mówiła wójt. Panie zadbały nie tylko o pyszności na stole, ale też o piękne ozdoby. Z makaronu powstały m.in. motyle, łabędzie, choinki, gwiazdki i rybki pomalowane złotym sprayem. Przygotowały je: Krystyna Dunkel, Blandyna Elsner, Eleonora Czekała, Anna Graczyk i Urszula Gwóźdź.
 
Spotkania stowarzyszenia odbywają się co wtorek. Każdy pierwszy wtorek miesiąca zarezerwowany jest na wyjazdy na basen do Gorzyc. – Jesteśmy już w tym wieku, że warto zadbać o zdrowie. Poza tym na basenie można też świetnie odpocząć psychicznie – mówi Adela Lepiarczyk, szefowa stowarzyszenia. Dodaje, że każda kobieta, która zapragnie do nich dołączyć, będzie mile widziana w tym gronie.
 
(e.Ż)
  • Numer: 51/52 (923/924)
  • Data wydania: 22.12.09