Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Jeszcze możesz kupić taniej

08.12.2009 00:00
Każda osoba, która w te święta myśli o kupnie lub wymianie sprzętu komputerowego, powinna odwiedzić sklep PC Service Polska przy ulicy Starowiejskiej 108. Jak zapewniają sprzedawcy, można jeszcze dokonać zakupów po niższych cenach, bo te za niedługo wzrosną, jak co roku w okresie świąt. – Zdecydowanie najlepiej sprzedają się laptopy. Teraz każdy chce mieć przy sobie swoje ważne pliki, dokumenty czy możliwość skontaktowania się ze światem. Stąd popularność przenośnych komputerów – mówi Andrzej Klima, szef PC Service Polska.
Tegorocznym hitem jest laptop Asus K50AB. To niewielkie urządzenie dosłownie naszpikowane jest najnowocześniejszymi technologiami. Spore, panoramiczne matryce to teraz standard. W tym modelu zamontowano ekran o przekątnej 15,6 cala. Matryca wykonana jest w technologii LED. Dzięki temu oferuje żywy, jasny obraz, pobierając minimalną energię. To ważne, bo każdy chce, aby w awaryjnych sytuacjach baterie w jego laptopie pracowały jak najdłużej. Kolejną rzeczą, która rzuca się w oczy po włączeniu, jest doskonała grafika ATI. Całości dopełnia dysk twardy o pojemności 500 gb oraz procesor AMD Turion 2,2 Ghz. Całość kosztuje niecałe 2990 złotych. – To najlepszy sprzęt jaki można mieć w tej cenie i zadowoli większość klientów. Dla bardziej wymagających użytkowników możemy dobrać lepszą maszynę z klasy biznes lub pomożemy zamówić wymarzony komputer z katalogu. Każda osoba, która dokona u nas zakupu laptopa, otrzyma prezent w postaci torby i myszy – zapewnia fachowiec.
 
W sklepie przy Starowiejskiej można również zaopatrzyć się w mobilny internet z Orange. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie można mieć dostęp do sieci, wszędzie tam, gdzie jest zasięg telefonii komórkowej. – Jeśli ktoś przez cały rok zastanawiał się, czy zdecydować się na taki dostęp do internetu, teraz, w okresie przedświątecznym, jest ku temu doskonała okazja. Operator zwiększył limity danych i to ponad dwukrotnie. Nasi pracownicy pomogą dobrać ofertę odpowiednią do potrzeb klienta – zapewni Klima.
 
(a)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09