Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Zdobądź limitowany T-shirt

08.12.2009 00:00
Nie masz jeszcze koszulki z logiem Sneakers4u? Teraz możesz ją mieć, zupełnie za darmo. Wystarczy, że dokonasz zakupów za minimum 199 zł w sklepie przy ulicy Ludwika 4. Musisz się jednak śpieszyć, bo ilość T-shirtów jest ograniczona.
Sklep Sneakers4u to już kultowe miejsce dla wszystkich miłośników markowej odzieży. Na półkach piętrzą się produkty takich firm, jak Nike, Air Jordan, Lacoste czy Rocawear. To tylko mały wycinek oferty. – Obecnie posiadamy sporo przecenionych produktów. Klienci mogą zakupić markowe ciuchy z rabatem od 20 proc. do nawet 50 proc. – mówi Przemysław Żurakowski, właściciel sklepu. Zdecydowanie najwięcej miejsca w sklepie zajmują buty, to najmocniejsza strona firmy.
 
Dlaczego sklep przy Ludwika określany jest mianem kultowego? Bo w swojej ofercie posiada modele, które są już praktycznie nie do kupienia w innych sklepach i hurtowniach. Na brak klientów właściciel nie może narzekać. Do Raciborza przyjeżdżają mieszkańcy innych miast, bo w regionie trudno znaleźć takie drugie miejsce. Już w najbliższej przyszłości sklep otworzy witrynę internetową, dzięki czemu będzie można stać się właścicielem wymarzonej odzieży, nie wychodząc z domu.
 
(a)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09