Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Magia prezentów w Aptekach „Pod Różami”

08.12.2009 00:00
Małgorzata Nowak – mgr farmacji – prezentuje najczęściej wybierane prezenty świąteczne w raciborskiej sieci Aptek „Pod Różami”.
Nic nie jest ważne tak bardzo jak nasze zdrowie. Dlatego, robiąc prezenty świąteczne, warto zadbać o samopoczucie naszych najbliższych i przyjaciół. Najlepsze prezenty pod choinkę można znaleźć w Raciborskiej Sieci Aptek Pod Różami, która ma najszerszą ofertę na rynku – ponad 20 tys. produktów. – Proponujemy przede wszystkim zakup preparatów wzmacniających i odpornościowych, produktów witaminowych, atrakcyjnych zestawów kosmetycznych, ciśnieniomierzy i innego sprzętu medycznego. Przygotowaliśmy z specjalną promocję cenową z okazji zbliżających się świąt – mówi Małgorzata Nowak – mgr farmacji i kierownik apteki przy ul. Ogrodowej 40 w Raciborzu.
 
Apteki oferują również w najniżej cenie na rynku preparaty Doppelherz Energo Vital Tonik 100 ml za  27,90 zł i Vita Buerlecithin płyn 1000 ml za 33,90 zł.
 
Klienci sieci aptek mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu. Każdy otrzyma również przy zakupie kartę rabatową na zakup wszystkich produktów. Dla wygody klient może odwiedzić jedną z pięciu działających w Raciborzu placówek, gdzie znajdzie wszystkie produkty w tej samej cenie.
 
Centrum Farmaceutyczne – ul. Ogrodowa 40,
Galeria Srebrna – ul. Opawska 7,
Śródmiejska – ul. Długa 21,
Apteka 24h – ul. Opawska 33
Centrum Farmaceutyczne Mickiewicza – ul. Mickiewicza 5.
 
(mk)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09