Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Svarowski na święta

08.12.2009 00:00
Żaden ze świątecznych prezentów nie cieszy tak bardzo, szczególnie pań, jak piękna biżuteria znaleziona pod choinką.
– Tegorocznym hitem jest niewątpliwie Svarowski - mówi Piotr Pośpiech, który wspólnie ze swoim bratem Andrzejem od 11 lat prowadzi Firmę Złotniczo-Zegarmistrzowską Tik-Tak przy ul. Opawskiej 45 w Raciborzu oraz sklepy przy ul. Pocztowej (na dworcu PKP), przy Rynku 13 i przy ul. Opawskiej 21.
 
Piękne kamienie Svarowskiego, oprawione w srebro, produkcji włoskiej, robią prawdziwą furorę. W każdym ze sklepów można liczyć na fachową poradę. – Czasem klient przychodzi z zamiarem kupna czegoś zupełnie innego, wychodzi zaś z innym produktem. Wykonujemy także usługi jubilerskie i zegarmistrzowskie – mówi Marzena Pieczarek, sprzedawca. W modzie jest wszystko – i złoto, i srebro – wyboru dokonuje się w zależności od tego, w czym komu do twarzy. Szczególnie w okresie przedświątecznym dobrze sprzedają się pierścionki z brylantami, bowiem sporo osób zaręcza się w czasie świąt. Popularnym prezentem są także zegarki dla mężczyzn.
 
Jeśli klient nie jest pewny, co spodobałoby się najbliższej osobie, może dać w prezencie bon przygotowany przez sklep, o dowolnej wartości. Jest bardzo duży wybór brylantów, biżuterii złotej, srebrnej. Obowiązuje rabat na obrączki ślubne do 15 proc.
 
(e)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09