Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Książka dobra dla każdego

08.12.2009 00:00
Jeśli nie masz pomysłu na prezent i wydaje ci się, że osoba, którą chcesz obdarować, ma już wszystko, może dobrym upominkiem świątecznym będzie książka.
W księgarni Sowa możesz znaleźć coś ciekawego dla każdego. – Na prezent dla dzieci polecamy III tom „Nieznanych przygód Mikołajka”, który można zakupić u nas w promocyjnej cenie – 24,90 zł – informuje właściciel księgarni Dariusz Biel. – Poza tym mamy duży wybór bajek i to w super cenach. Są też takie świąteczne pakiety, np. książka plus puzzle, a dużym zainteresowaniem dzieci cieszą się książki z dinozaurami, gdzie różne rzeczy się przesuwają i zmieniają – dodaje.
 
Nie brakuje również propozycji dla starszych czytelników. – Dla kobiet polecamy pakiet „Zmierzchu”, tzn. 4 tomy hitowej serii, którą przyrównać można do „Wywiadu z wampirem”. Pierwszy tom w zeszłym roku doczekał się ekranizacji, a drugi – „Księżyc w nowiu” – w tym. Cztery tomy powieści Stephenie Meyer proponujemy w bardzo atrakcyjnej cenie – 89,90 zł – opowiada Dariusz Biel.
 
A co warto kupić pod choinkę mężczyźnie? – Możemy zaproponować m.in. nową książkę autora „Klubu Dumas”, Arturo Perez-Reverte, zatytułowaną „Dzień gniewu”, którą zakupić można w naszej księgarni w cenie 29,90 zł. A dla sympatyków historii „Spuściznę Sobieskiego” Normana Daviesa – 44, 90 zł – wylicza właściciel księgarni Sowa. – Na prezent, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, dobre będą też „Zamek z piasku, który runął” Stiega Larssona – 44,90 zł; i Szymona Hołowni „Monopol na zbawienie” – w tej samej cenie – kończy.
 
(JaGA)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09