Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Zabawkowe szaleństwo w Brio

08.12.2009 00:00
Sklep BRIO w Raciborzu przy ul. Opawskiej 23, należący do sieci sklepów FIDO oferuje szeroki asortyment produktów doskonale nadających się na świąteczne prezenty dla dzieci.
Aby pomieścić tak wiele propozycji, powiększono w ostatnim czasie dwukrotnie powierzchnię sprzedaży zabawek mieszczącą się na pierwszym piętrze. Na dwóch poziomach w tym miejscu znajdziemy wszystko, co potrzebujemy dla naszych pociech od narodzin do wieku gimnazjalnego, od  pierwszej  wyprawki dla niemowlaka, poprzez gry i zabawki do artykułów szkolnych i kolekcjonerskich. Sklep posiada asortyment tak uznanych marek, jak: LEGO, PLAYMOBIL, COBI, FISCHER PRICE, TM TOYS, Epee, Zapf,  Hot Wheel, Mattel, Hasbro, Siku oraz wielu innych. Proponowane tutaj zabawki dają nie tylko radość i wielką frajdę podczas zabawy, ale pomagają również dziecku pobudzać wyobraźnię, rozwijać intelekt i zdolności manualne. Najważniejszą rzeczą, o jakiej należy pamiętać, jest dobranie zabawki stosownej do wieku dziecka. Tylko wtedy będzie ono używać jej bezpiecznie i bawić się z radością. W sklepie można liczyć na fachową poradę i uprzejmość personelu, który jest na bieżąco dokształcany i informowany o nowościach. Firma obecna jest na rynku od 1997 roku, ma więc 12-letnie doświadczenie w branży.
 
Na tegoroczny prezent świąteczny obsługa sklepu poleca maluchom interaktywne zabawki  uznanej marki Fisher-Price: garnuszek na klocuszek i szczeniaczek-uczniaczek. Garnuszek na klocuszek uczy dziecko liczb i rozpoznawania kształtów. Mówi mu, jakiego kształtu jest prawidłowo dopasowany klocek, wyrabia sprawność paluszków i koordynację wzrokowo-manualną. Śpiewa po polsku oraz odtwarza melodyjki. W komplecie są klocki o różnych kształtach z cyferkami. Na zabawkę  obowiązuje teraz cena z rabatem świątecznym – 89,90 zł.
 
Szczeniaczek-uczniaczek umożliwia dziecku naukę i zabawy muzyczne z dziesięcioma wesołymi piosenkami. Dziecko, poprzez wesołe piosenki i zdania, uczyć się będzie alfabetu, nazw części ciała i kolorów. Maluch może też bawić się i śpiewać razem z pieskiem. Podświetlone serduszko pieska pulsuje w rytm muzyki. Szczeniaczek w promocji świątecznej kosztuje  ok. 30% taniej – 129,90 zł.
 
(e)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09