Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Rękodzieło w niewygórowanej cenie

08.12.2009 00:00
Na stoisku wychowanków Warsztatu Terapii Zajęciowej można znaleźć zarówno przedmioty służące dekoracji, jak i oryginalne prezenty.
Do 21 grudnia pod arkadami przy RCI, na raciborskim Rynku, wychowankowie Warsztatu Terapii Zajęciowej sprzedają na świątecznym kiermaszu wykonane przez siebie rzeczy. Funkcjonuje on codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 9.30 do 13.00. – Można u nas zakupić wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne, na choinkę, serwetki, rzeczy do ubrania, kartki świąteczne, wyroby ceramiczne, obrazki, torby haftowane, robótki szydełkowe – wyliczają terapeutki Warsztatu Terapii Zajęciowej Sylwia Mandrysz i Grażyna Czerewaty. – Wiele produktów wykonanych jest z materiałów ekologicznych, każdy może tu znaleźć coś dla siebie, bo ceny nie są wygórowane. Na naszym stoisku klient znajdzie zarówno produkty służące dekoracji, jak i przedmioty mogące stanowić prezenty dla najbliższych – dodają.
 
Pozyskane ze sprzedaży pieniądze wykorzystane zostaną na integrację społeczną osób niepełnosprawnych z Raciborza, podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej.
 
(JaGA)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09