Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Targi Ślubne w Rybniku za nami

08.12.2009 00:00
O tym, co może się przydać podczas organizowania uroczystości ślubno-weselnej, dowiedzieć mogli się wszyscy, którzy 6 grudnia odwiedzili halę ZSEU w Rybniku. Swoje oferty zaprezentowało ponad 90 wystawców, a odwiedziło targi 1600 osób.
Poza firmami zajmującymi się kompleksową obsługą uroczystości, restauracjami, hotelami, salonami ślubnymi, filmowcami czy właścicielami limuzyn, były zakłady kosmetyczne, firmy dekoratorskie, zespoły muzyczne i wiele innych.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska, na których prezentowano ręcznie robione zaproszenia ślubne, winietki czy etykiety na alkohol. Nie zabrakło też osób, które dbają o ubiór młodej pary. Można było dowiedzieć się, jaka moda panuje nie tylko, jeśli chodzi o ślubne suknie, ale i obuwie. – Przestały być modne szpice, a popularne stały się buty półokrągłe. Dużo zależy od sukienki. Buty otwarte słabiej się sprzedają, bo nie są tak bezpieczne – wyjaśniała Brygida Zbrzeska z salonu obuwia ślubnego, który swoje sklepy ma w Katowicach i Krakowie, ale istnieje również możliwość zakupu u nich butów przez internet.
 
Suknia, buty, makijaż, sala, oprawa muzyczna, kamerzysta, fotograf, auto, bukiet, fryzura, makijaż, paznokcie i atrakcje, które spowodują, że nasze wesele będzie jedyne i niezapomniane – to wymaga dużego wysiłku i trzeba na to poświęcić sporo czasu. Dlatego do tych, którzy nie mają czasu i ochoty, by biegać za wszystkimi ważnymi sprawami, których załatwienie jest konieczne, by ten jedyny dzień był naprawdę wyjątkową chwilą, adresowały swoją ofertę okoliczne firmy zajmujące się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych.
 
– Szczególnie zachęcamy do organizacji nietypowych i oryginalnych uroczystości weselnych, ale oczywiście dostosujemy się do oczekiwań klientów – mówili konsultanci ślubni z naszego regionu.
 
(JaGA)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09