Piątek, 23 kwietnia 2021

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Jarmark Świąteczny z Marzeną Korzonek

08.12.2009 00:00
Raciborzanka, która swego czasu zwyciężyła w „Szansie na sukces” i wygrała opolskie Debiuty, zaśpiewa w czasie kiermaszu w SP 1.
Ponad tydzień przed Bożym Narodzeniem, bo 15 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Raciborzu zapanuje świąteczny nastrój. To wszystko dzięki Jarmarkowi Świątecznemu, który stał się szkolną tradycją, bo organizowany jest co roku. – Możemy mówić o dwóch jego częściach. Pierwszą stanowią występy dzieci i śpiewanie kolęd, a drugą możliwość zakupienia ozdób, stroików i różnorodnych gadżetów świątecznych wykonanych przez uczniów oraz spróbowanie wypieków przygotowanych przez rodziców – zapowiada przewodniczący Rady Rodziców Mariusz Jaroszewicz.
 
Punktem szczególnym jarmarku będzie występ znanej raciborzanki, która wygrała m.in. w programie „Szansa na sukces” i w opolskich Debiutach w 2003 roku, mianowicie chodzi o Marzenę Korzonek. – Zaśpiewa ona kilka kolęd i na pewno będzie gwiazdą tego wieczoru, ale obok niej swój czas na występ będą mieli także uczniowie – dodaje Mariusz Jaroszewicz.
 
Jarmark odbędzie się w przyszły wtorek, 15 grudnia, i potrwa około dwóch godzin, jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17.00. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – kończy przewodniczący Rady Rodziców.
 
(JaGA)
  • Numer: 49 (921)
  • Data wydania: 08.12.09