Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 50 (765) Data wydania: 12.12.06

Fotonowinki

Witam wszystkich! Nazywam się Romek Konieczny, tak samo jak mój tatuś, a na drugie mam Michał. Mamusia Ania urodziła mnie 26.11 o godz. 10.30. Ważyłem 3200 g i miałem 55 cm. Jestem ich pierwszym synkiem. Mieszkamy w Raciborzu.  Ten mały przystojniaczek to ja, Rafałek Suchanek. Mamusia zobaczyła mnie po raz pierwszy 4.12 o godz. 10.26. Ważyłem 3000g  i miałem 55 cm. Moja mamusia to Bożena, a tatuś - Lucjan. Hej, witajcie! Jestem synkiem Edyty i Wiktora Wierzbickich z Borucina. Urodziłem się 30.11 o godz 15.10. Ważyłem 4370 g i miałem 58 cm. W domu czekają na mnie siostrzyczki Wiktoria i Karolina. Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, Paulinka Jarmolińska. Przyszłam na świat 2.12 o godz. 21.45. Miałam 58 cm i ważyłam 3660 g. Moi rodzice to mamusia Ewelina i tatuś Sebastian. Mieszkamy razem w Raciborzu. Hurra, jestem już na świecie! Urodziłam się 3.12 o godz. 21.35. Ważyłam 2760 g  i miałam 55 cm. Mamusia Magdalena i tatuś Paweł bardzo się cieszą, że jestem już razem z nimi. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Dzień dobry całemu światu! To ja, Maja Barbara, córeczka Marzeny i Tomasza Stężowskich. Urodziłam się 4.12 o godz. 16.35. Ważyłam 3320 g i miałam 56 cm. W domu czeka na mnie braciszek Bartłomiej. Mieszkamy w Raciborzu. Na zdjęciu jestem z mamusią.  Cześć! Mikołaj dał mnie mamusi Wiesławie i tatusiowi Krystianowi 6.12 o godz. 15.45. Miałam 53 cm i ważyłam 3250 g. Mam braciszka, Jakuba. Będę mieszkać razem z nimi w Kietrzu. Ta malutka dziewczynka to ja Nicola. Mamusia Adriana i tatuś Janusz dostali mnie, o godz. 14.15, w prezencie od św. Mikołaja. Miałam wtedy 53 cm i ważyłam 3250 g. Bedę mieszkała razem z nimi w Raciborzu. Cześć, to ja Oliver! Przyszedłem na świat razem z Mikołajem o godz. 13.00. Ważyłem 3300 g i miałem 56 cm długości. Razem z mamusią  Kariną i tatusiem Stefanem mieszkam w Budziskach. Cieszę się, że już z nimi jestem. Witam! Ta śliczna dziewczynka to ja, Kamilka, ze swoją mamusią, Sylwią. Przyszłam na świat 7.12 o godz. 16.50. Ważyłam 2950 g i miałam 54 cm. W domu czeka na nas tatuś Grzegorz. Mieszkamy w Grzegorzowicach.