Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 47 (762) Data wydania: 21.11.06

Fotonowinki

Kubuś Bakota to właśnie ja! Swoimi narodzinami sprawiłem nieopisaną radość moim rodzicom, Ani i Wojtkowi! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 8 listopada o godzinie 3.05. Po urodzeniu ważyłem 4130 g i miałem 60 cm długości. Mieszkam w Kuźni Raciborskiej. Cześć! Nazywam się Mateusz Fijak. Przyszedłem na świat 7 listopada o godz. 9.05. Miałem 54 cm i 3190 g wagi. Moja mamusia, Magdalena, i tatuś, Łukasz, bardzo się ucieszyli z moich narodzin. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkam w Raciborzu. Witam wszystkich! Już jestem na świecie! Nazywam się Dominik Kaczmarczyk, moi rodzice to Anna i Marcin. Mam braciszka Szymona. Przyszedłem na świat 15 listopada o godz. 14.55. Po urodzeniu ważyłem 3100 g i miałem 55 cm. Mieszkam w Raciborzu. Nazywam się Julia Kołodziej, jestem córeczką Ewy i Roberta. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 6 listopada o 14.15. Miałam 52 cm długości, a ważyłam 2760 g. Świat jest taki zachwycający i chcę go jak najszybciej  poznać! Mieszkamy w Raszowej. Witajcie! Mam na imię Iza. Jestem córeczką Ewy i Grzegorza Majewskich. Mam 7-letnią siostrę, Justynkę. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 7 listopada o godz. 17.05. Ważyłam 3740 g i miałam 55 cm. Chciałabym już obejrzeć świat, a przynajmniej Racibórz, gdzie mieszkam!         No i jestem już na świecie! Mam na imię Estera. Jestem córeczką Justyny i Dawida Miziów, ich drugą pociechą, po 4-letnim Jonaszu. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 7 listopada o godzinie 11.20.  Ważyłam wtedy 3590 g i miałam 58 cm długości. Mieszkamy w Radlinie. Cześć! To ja, Kamil, pierwsza pociecha Beaty i Marka Strzedułów. Na świat przyszedłem 7 listopada o godz. 16.30. Ważyłem 4390 g i miałem 61 cm. Mieszkam w Gamowie. Witajcie! Świat przywitał mnie 6 listopada o godz. 10.15. Moi rodzice, Aleksandra i Dariusz Smolkowie, są uszczęśliwieni! Po urodzeniu ważyłam 3150 g i miałam 53 cm. Mam 3,5-rocznego braciszka Patryka. Mieszkam w Raciborzu. Ta śliczna dziewcznyka na zdjęciu to ja, Marta, córeczka Ilony I Roberta Świądczaków. Świat ujrzałam 7 listopada o godzinie 20.15. Ważyłam 3100 g i miałam 55 cm długości. Mój brat, Mateusz, ma 6 lat. Cześć! To ja,  Paulinka. Na świat przyszłam 7 listopada o godzinie 10.10. Ważyłam 3700 g i miałam 56 cm. Mieszkam z rodzicami, Moniką i Dariuszem Nowakami, w Bolesławiu. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Cześć! Mam na imię Paulinka, jestem córeczką Dominiki i Michała Sobików, ich drugim dzieckiem, po Karolu (ma 3,5 roku). Przyszłam na świat 7 listopada o godz. 12.35. Ważyłam 3200 g przy długości 55 cm. Mieszkam w Rybniku-Boguszowicach.