Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 29 (744) Data wydania: 18.07.06

Fotonowinki

To maleństwo na zdjęciu to ja, Emilka! Przyszłam na świat 1 lipca o godz. 2.15. Ważyłam 3500 g i miałam 55 cm. Moimi rodzicami są Magdalena i Daniel Nowakowie. Jestem ich wielkim skarbem. Mieszkamy w Pilszczu. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Michał, synek Iwony i Jarosława Fijałkowskich, ich pierwsze dziecko. Świat przywitał mnie 1 lipca o godz. 9.05. Po urodzeniu ważyłem 3380 g i miałem 56 cm. Mieszkamy w Raciborzu. Ta śliczny chłopczyk na zdjęciu to ja, Sebastian. Moimi rodzicami są Agnieszka i Andrzej Hibnerowie. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 11 lipca. Kiedy przyszedłem na świat było 30 minut po północy. Ważyłem 4380 g i miałem 57 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Cześć, jestem Kubuś, synek Grażyny i Arkadiusza Kłodów, ich pierwsza pociecha. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 9 lipca o godz. 17.30. Ważyłam 3440 g przy długości 57 cm. Mieszkam w Raciborzu. Natalka to właśnie ja! Jestem córeczką Iwony i Jerzego Maszkowskich. 5 lipca o godz. 18.25 mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy. To była cudowna, wzruszająca chwila. Moja siostrzyczka Jessica ma 16 lat i bardzo mnie kocha. W dniu narodzin ważyłam 2650 g przy długości 52 cm. Mieszkamy w Raciborzu. Mamy na imię Michał i Magdalena. Przyszliśmy na świat 3 lipca (Michał o godz. 11.48, 2840 g i 48 cm, Magdalena o godz. 11.35, 2500 g, 48 cm). Naszymi rodzicami są Jolanta i Joachim z Raciborza. Mamy 13-letnią siostrzyczkę Monikę. Pierwsze upragnione dziecko Moniki i Leszka, to właśnie ja - Antonina Szmurło. Przyszłam na świat 8 lipca o godz. 13.00. Ważyłam 2980 g przy długości 53 cm. Teraz powoli poznaję otaczający mnie piękny świat. Mieszkam w Rybniku. Na pierwsze imię mam Małgosia, na drugie Wiktoria! Noszę nazwisko Sznicer. Przyszłam na świat 7 lipca. Wtedy też po raz pierwszy ujrzała mnie i ucałowała moja kochana mama Sabina. Tatuś Andrzej miał łzy w oczach ze szczęścia. Jestem ich pierwszym dzieckiem! W dniu narodzin ważyłam 3450 g i miałam 57 cm. Mieszkam w Raciborzu. Dzień dobry! Nazywam się Patrycja Urbaniec. Przyszłam na świat 8 lipca o godz. 17.10. Ważyłam 3290 g i miałam 55 cm. Bardzo kocham moją mamusię Elwirę, tatusia Henryka oraz 7-letnią siostrzyczkę Klaudię. W domu czekają na mnie babcia Gertruda i dziadek Antoni. Mieszkamy w Bluszczowie. Witajcie! Ten przystojniaczek na zdjęciu to ja - Kamil. Jestem synkiem Teresy i Piotra Wydrów, ich pierwszym dzieckiem. Urodziłem się 9 lipca. Wtedy to - o godz. 2.45 - ciszę nocną przerwał mój donośny krzyk. Ważyłem 3270 g przy długości 55 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie! Mieszkamy w Babicach. Cześć! To ja, Emilka. Jestem pierwszą pociechą Anety i Daniela Zięciów. Przyszłam na świat 2 lipca o godz. 23.45. Ważyłam 2780 g przy długości 50 cm. Mieszkam w Bojanowie.