Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 12 (727) Data wydania: 21.03.06

Fotonowinki

Witam! Mam na imię Patryk. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 8 marca o godzinie 19:50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2930 g, a długość 53 cm. Jestem synkiem Żanety i Zbigniewa Gawlinów z Bluszczowa. Serdecznie pozdrawiam moje starsze rodzeństwo: siostrę Kasię i brata Konrada. Witam! Nazywam się Paulina Osiecka. Urodziłam się 6 marca o godzinie 16:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2900 g, a długość 52 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Estery i Tomasza z Lubomi. Witam! Nazywam się Oliwia Zazulak. Urodziłam się 12 marca o godzinie 15:10. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2690 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Bogusi i Artura z Mszany. Witajcie! Nazywam się Wiktoria Szewczyk. Przyszłam na świat 12 marca o godzinie 11:00. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3600 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Oli i Adama z Rydułtów. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja – Bartuś Szryt. Urodziłem się 13 marca o godzinie 9:15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4200 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Michaliny i Marcina z Czyżowic. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Szymon. Urodziłem się 8 marca o godzinie 21:10. Ważyłem wtedy 4580 g i miałem 62 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Dariusza Paloców z Wodzisławia. Witajcie! Nazywam się Wiktoria Kufieta. Przyszłam na świat 10 marca o godzinie 17:25. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3170 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Weroniki i Karola z Wodzisławia. Witam! Nazywam się Wiktoria Szewior. Urodziłam się 8 marca o godzinie 8:36. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2350 g, a długość 51 cm. Jestem córeczką Bożeny i Alfreda z Wronina. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Franuś. Urodziłem się 7 marca o godzinie 16:25. Ważyłem wtedy 2060 g i miałem 45 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Agnieszki i Daniela Izydorków z Wodzisławia. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Kamil. Urodziłem się 13 marca o godzinie 10:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3970 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Adama Szymików z Połomi. Witam! Nazywam się Nadia Zozworek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 15 marca o godzinie 12:40. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3420 g, a długość 55 cm. Jestem pierwszą pociechą Olgi i Przemysława z Marklowic. Cześć! Nazywam się Patryk Spyt. Wybaczcie tę chwilę słabości, ale dosłownie kilkanaście minut przed zrobieniem tego zdjęcia przyszedłem na świat. Urodziłem się 15 marca o godzinie 18:15. Ważyłem wtedy 3840 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Ryszarda z Wodzisławia.