Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 10 (725) Data wydania: 07.03.06

Fotonowinki

Cześć! Kiedy robiono mi zdjęcie, nie miałem jeszcze imienia. Przyszedłem na świat 14 lutego o godz. 16.00. Ważyłem 4320 g i miałem 61 cm. Moimi rodzicami są Weronika i Brunon Horni. Jestem ich trzecim dzieckiem. Mam dwie siostrzyczki: Monika ma 14 lat, Agata - 10 lat. Mieszkamy w Raciborzu-Sudole. Witajcie! Jestem córeczką Moniki i Grzegorza Gorczowskich, ich pierwszym dzieckiem. Urodziłam się 17 lutego o godz. 1.55. Ważyłam 3330 g przy długości 56 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie. Mieszkamy w Krowiarkach. Cześć! Ta śliczna dziewczynka to ja, Maja! Przyszłam na świat 16 lutego w nocy - o godz. 3.35. Ważyłam 2960 g i miałam 51 cm. Moimi rodzicami są Dagmara i Roman Wesperowie. W domu czeka na mnie rodzeństwo, dziadkowie i babcie. Mieszkamy w Raciborzu. Hej, witam was! Mam na imię Gracjan. Moimi rodzicami są Żaneta i Damian Srokowie. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 13 lutego. Kiedy przyszedłem na świat była godz. 9.08. Ważyłem 4300 g i miałem 63 cm. Mieszkamy w Raciborzu-Markowicach. Cześć, to ja, Szymek. Przyszedłem na świat 14 lutego o godz. 11.50, ważyłem 3300 g i miałem 53 cm. Jestem synkiem Kariny i Romana Kaulów, ich pierwszą pociechą! Mieszkamy w Raciborzu-Markowicach. Dzień dobry! Mam na imię Krzyś. Przyszedłem na świat 13 lutego o godz. 18.10. Ważyłem 4260 g i miałem 61 cm. Bardzo kocham moich rodziców - Kornelię i Marcina Biliczów i to z wzajemnością! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Mam na imię Karolina. Jestem córeczką Lucyny i Marka Neuwaldów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 12 lutego o godz. 10.55. Ważyłam 4200 g i miałam 58 cm. Mieszkamy w Łanach. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Gabryś. Świat przywitał mnie 14 lutego o godz. 10.55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3620 g i miałem 57 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Natalii i Wiesława Bichelów z Pszowa. Ta ślicznotka na zdjęciu to ja, córeczka Joanny i Tomasza Boguckich! Przyszłam na świat 16 lutego o godz. 11.40. Ważyłam 3400 g przy długości 55 cm. Moi rodzice oraz rodzeństwo - 8-letni Bartek i 6-letnia Ola są mną zachwyceni. Mieszkamy w Raciborzu. Nazywam się Karol Szpicki. Przyszedłem na świat 14 lutego o godz. 12.45, powiększając tym samym liczbę raciborzan. Jestem trzecią pociechą Beaty i Ireneusza. W dniu narodzin ważyłem 3370 g przy długości 54 cm. Mam 10-letniego brata Daniela i 8-letnią siostrę Justynę. Jestem Maksiu. Przyszedłem na świat 1 lutego o godz. 17.10. Ważyłem 3100 g przy długości 53 cm. Moi rodzice Barbara i Tomasz Kiełkowscy są mną zachwyceni. Mieszkamy w Pietrowicach Wielkich. Na zdjęciu jestem z moim 6-letnim braciszkiem Karolem. Cześć! Nazywam się Robert Czogała. Przyszedłem na świat 21 lutego o godz. 13.05. Ważyłem 3100 g i miałem 57 cm. Moimi rodzicami są Gabriela i Adam. Jestem ich drugim dzieckiem. Mój braciszek Kamil skończy niedługo 14 lat. Mieszkamy w Pszowie. Witajcie! Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, Martynka, pierwsza pociecha Anny i Dariusza Jackowskich. Urodziłam się 23 lutego o godz. 16.25. Ważyłam 3560 g przy długości 55 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie. Mieszkamy w Raciborzu. Cześć! W dniu kiedy robiono mi zdjęcie, nie miałem jeszcze imienia. Przyszedłem na świat 23 lutego o godz. 11.40. Ważyłem 3860 g i miałem 56 cm. Moimi rodzicami są Renata i Henryk Gorzalnikowie. Mam 2-letnią siostrę Magdalenę. Mieszkamy w Borucinie. Hej, witam was! Mam na imię Mateusz. Moimi rodzicami są Beata i Michał Traliszewscy. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 21 lutego. Kiedy przyszedłem na świat była godz. 14.45. Ważyłem 3520 g i miałem 57 cm długości. Mam 5-letnią siostrę Natalkę. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej. Ten śliczny chłopczyk na zdjęciu to ja, Adrian, synek Moniki i Andrzeja Szubertów! Przyszedłem na świat 21 lutego w samo południe. Ważyłem 3810 g przy długości 61 cm. Mam dwóch braci. Mieszkamy w Modzurowie. Cześć, to ja, Julia. Przyszłam na świat 22 lutego o godz. 16.40, ważyłam 3760 g i miałam 57 cm. Jestem córeczką Sylwii i Adama Wojaków, ich pierwszą pociechą! Mieszkamy w Gorzycach. Dzień dobry! Mam na imię Oliver. Przyszedłem na świat 21 lutego o godz. 9.59. Ważyłem 3600 g i miałem 60 cm. Swoimi narodzinami sprawiłem wielką radość moim rodzicom Renacie i Krzysztofowi Joszkom oraz 4-letniemu braciszkowi Łukaszowi. Mieszkamy w Grzędzinie. Jestem Kuba, synek Wiolety i Adama Folwarcznych. Mój brat Dawid ma 13 lat. Przyszedłem na świat 18 lutego o godz. 13.25. Ważyłem 4340 g i miałem 60 cm. Mieszkamy w Połomi. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Hania. Świat przywitał mnie 21 lutego o godz. 16.25. Po urodzeniu ważyłam 2870 g i miałam 54 cm. Jestem dzieckiem Katarzyny i Przemysława Muszyńskich z Raciborza. Mój 4-letni brat ma na imię Jakub. Jesteśmy bliźniaczkami, a nasze imiona to Wiktoria i Ola. Przyszłyśmy na świat 30 stycznia - Wiktoria o godz. 20.40, ważyła 3 kg i miała 49 cm, Ola o godz. 20.55, 3100 g, 54 cm. Jesteśmy córeczkami Barbary i Piotra Ludwikowskich. Mamy 1,5-rocznego brata Szymona. Mieszkamy w Grzegorzowicach. Nazywam się Jakub Aksman. Przyszedłem na świat 22 lutego o godz. 13.00. Rodzice Iwona i Mirosław byli zachwyceni! Jestem ich drugą pociechą, po Piotrusiu, który ma 4 lata. W dniu narodzin ważyłem 3590 g przy długości 57 cm. Mieszkam w Raciborzu-Markowicach.