Wtorek, 13 kwietnia 2021

imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina

RSS

997

02.11.2004 00:00
           
Na gorącym uczynku
 
28 października dwaj mężczyźni wybijając szybę włamali się do domku jednorodzinnego przy ul. Myśliwskiej w Raciborzu. Udało im się wynieść pralkę. Chcieli przetransportować ją na wózku. Zostali jednak złapani przez policjantów. Stróże prawa zostali powiadomieni przez sąsiadów, którzy zauważyli kradzież i włamywaczy.

Wartościowa słoma
 
27 października o północy nieznany sprawca podpalił stóg słomy. Krzyżanowicka Rolnicza Spół-dzielnia Produkcyjna oszacowała swoje straty na 5 tys. zł.

Bez portfela
 
27 października na raciborskim targowisku, w pobliżu pl. Dominikańskiego, doszło do kradzieży portfela z pieniędzmi i dokumentami. Poszkodowaną jest mieszkanka Raciborza.

Włam do fiata
 
Tego samego dnia nieznany sprawca włamał się do fiata 126 p. Skradł z niego tylną półkę wraz z głośnikami. Straty zostały oszacowane na 220 zł.

Z parkingu
 
27 października dokonano kradzieży dostawczego mercedesa, koloru białego. Złodzieje odjechali nim z niestrzeżonego parkingu przy ul. Rudzkiej.

Bo było otwarte

25 października w Kornowacu młody mężczyzna chciał skraść odtwarzacz samochodowy z pojazdu, stojącego w garażu przy domku jednorodzinnym. Drzwi do pomieszczenia były otwarte. W budynku tuż obok przebywali właściciele domu i samochodu. Złodziej został zauważony w momencie, gdy z odtwarzaczem pod pachą chciał opuścić posesję. Okazało się, że jest 20-letnim mieszkańcem Rybnika. W wydychanym powietrzu policja stwierdziła prawie 2 promile alkoholu.

  • Numer: 45 (655)
  • Data wydania: 02.11.04