Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 12 (622) Data wydania: 16.03.04

Noworodki

                           
  • Cześć! Nazywam się Igor Wilaszek. Przyszedłem na świat 11 lutego o godz. 15.52. Ważyłem tuż po urodzeniu 3420 g  i miałem 52 cm. Mieszkam z rodzicami Martą i Krzysztofem w Raciborzu. Mam 11-letnią siostrę Krysię.
  • Witam wszystkich! Mam na imię Wiktoria. Jestem córeczką Agnieszki i Pawła Sitków. Przyszłam na świat 18 lutego o godz. 17.57. Tego dnia moja mamusia nigdy nie zapomni, bowiem wtedy urodził się jej wielki skarb, pierwsze dziecko, czyli ja!  Ważyłam 2600 g przy długości 48 cm. Tatuś jest mną zachwycony. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem synkiem Bożeny i Konrada Stroków, ich drugim dzieckiem. Moi rodzice są bardzo szczęśliwi, że przyszedłem na świat! Po raz pierwszy oczka otworzyłem 29 lutego o godz. 4.25. Po urodzeniu ważyłem 4150 g i mierzyłem 58 cm. Mam braciszka - ma 4 lata i na imię Fabian. Mieszkamy w Raciborzu na Płoni.
  • Witajcie! Na imię mam Julia. Jestem córeczką Anny i Wojciecha Królów, ich pierwszą, z niecierpliwością oczekiwaną pociechą. Przyszłam na świat 17 lutego o godz. 13.30, jako ostatnie dziecko w starym szpitalu przy ul. Bema. Ważyłam 3360 g przy długości 56 cm. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Jestem córeczką Kamili i Rafała Śledziów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 18 lutego, o godz. 19.22. Po urodzeniu ważyłam 3040 g i mierzyłam 56 cm. Mieszkam w Baborowie. Buziaczki dla wszystkich!
  • Witajcie wszyscy! Jestem córeczką Marii i Leszka Pawełków. Przyszłam na świat 18 lutego, o godz. 21.00. Ważyłam 3350 g przy długości 57 cm. Tatuś jest zachwycony! Mieszkamy w Chałupkach. Mam braci - 10-letniego Kamila i 8-letniego Mateusza.
  • Jestem córeczką Kamili i Rafała Śledziów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 18 lutego, o godz. 19.22. Po urodzeniu ważyłam 3040 g i mierzyłam 56 cm. Mieszkam w Baborowie. Buziaczki dla wszystkich!
  • Witajcie wszyscy! Jestem córeczką Marii i Leszka Pawełków. Przyszłam na świat 18 lutego, o godz. 21.00. Ważyłam 3350 g przy długości 57 cm. Tatuś jest zachwycony! Mieszkamy w Chałupkach. Mam braci - 10-letniego Kamila i 8-letniego Mateusza.
  • 19 lutego był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Renaty i Piotra. Wtedy bowiem przyszło na świat ich pierwsze dziecko, synek, czyli ja! Będę nosił nazwisko Piela. Gdy się urodziłem, była godz. 8.05. Wkrótce panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 2730 g i mam 53 cm długości. Mieszkamy w Raciborzu.
  • To ja, Alicja. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 19 lutego o godz. 10.35. Ważyłam wówczas 3550 g przy długości 56 cm. Jestem otoczona wielką miłością i czułością ze strony rodziców Justyny i Wojciecha Kwaśnych. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!
  • To ja - Szymon! Już od dawna planowałem zrobić moim rodzicom - Annie Kaczmarczyk i Patrykowi Dudkowi prezent. Dlatego też zdecydowałem, że przyjdę na świat 1 marca. Urodziłem się dwadzieścia pięć minut po godz. 23.00, ważyłem 2900 g, a mierzyłem 54 cm. Moi rodzice od razu obdarzyli mnie nieograniczoną miłością i zabrali do naszego domu.