Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 7 (566) Data wydania: 12.02.03

Noworodki

  • 30 stycznia był dla moich rodziców Gabrieli i Adama Latton dniem szczególnym, bowiem wtedy o godz. 18.20 przyszło na świat ich pierwsze dziecko, córeczka!  Ważyłam 2850 g przy długości 55 cm. Na razie spędzam czas głównie na jedzeniu i spaniu, a najbezpieczniej czuję się w objęciach mojej mamy. Tatuś jest mną zachwycony. Mieszkamy w Krzyżanowicach.
  • Zosia Leśniak - to właśnie ja. Przyszłam na świat 30 stycznia o godz. 15.45. Moje wymiary zadowoliły wszystkich: 3400 g i 53 cm. Rodzice Emilia i Marek są bardzo szczęśliwi. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Teraz jest nas czworo - mama Katarzyna, tatuś Marek, moja siostrzyczka Patrycja, która ma 3 lata oraz ja - Dorotka. Tworzymy szczęśliwą rodzinkę noszącą nazwisko Dzierżanowscy. Przyszłam na świat 28 stycznia, 40 minut po godz. 15. Ważyłam wówczas 2500 g przy długości 49 cm. Teraz przekonuję się, że świat jest piękny, o czym uprzedzała mnie mamusia, zanim przyszłam na świat. Jestem otoczona wielką miłością i czułością. Mieszkam w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!
  • Cześć! Przyszłam na świat 30 stycznia, 30 minut po godz. 12. Jestem córeczką Patrycji i Krzysztofa Iwańców, ich drugim dzieckiem. Mam siostrę Dominikę, która skończyła roczek. Wieść o moich narodzinach rozradowała wszystkich. Po urodzeniu ważyłam 2600 g i mierzyłam 51 cm. Mieszkam w Krzanowicach.
  • Mamusia Jolanta i tatuś Piotr Rabiasz nie mogli się już doczekać, kiedy na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, czyli ja - Klaudia. Zrobiłam im niespodziankę 27 stycznia o godz. 11.20. Ważyłam wtedy 2840 g i miałam 55 cm długości. Teraz z mojego łóżeczka w domu w Raciborzu mam okazję poznać tych, którzy czekali na mnie z niecierpliwością.
  • Witajcie! Na imię mam Martyna. Jestem drugim dzieckiem Ewy i Henryka Bulków. Przyszłam na świat 27 stycznia o godz. 13.33. To była radosna, wzruszająca chwila! Ważyłam 2400 g przy długości 51 cm. Z moich narodzin bardzo ucieszyła się również 7-letnia siostrzyczka Dominika. Mieszkamy w Pogrzebieniu.
  • To ja, Emilek Gradziński. Ujrzałem świat po raz pierwszy 4 lutego. Zegar wskazywał godz. 18.15. Ważyłem wówczas 3150 g i miałem 56 cm długości. Moja mamusia Ewa powitała mnie z ogromną czułością. O tym, że bardzo mnie kocha wiedziałam już przed narodzeniem. Zarówno ona jak i tatuś Robert często mnie o tym zapewniali. Mam wspaniałego 14,5-letniego braciszka Mateusza, który wybrał imię dla mnie. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Nazywam się Kinga Krawczyk. 2 lutego to szczęśliwa data dla mnie, moich rodziców Bożeny i Sebastiana oraz brata - 2-letniego brata Kacperka. Wtedy bowiem przyszłam na świat! Była godzina 9.15. Miłe panie pielęgniarki ostrożnie położyły mnie na wadze i zmierzyły, po czym zapisały wynik w ogromnej księdze: 3250 g i 53 cm. Mieszkam w Gródczankach, które zamierzam na razie poznawać ze swojego wózka podczas spacerów.
  • Witam wszystkich! Na pierwsze imię mam Dawid, na drugie Mateusz. Przyszedłem na świat 3 lutego. Po narodzeniu ważyłem 3650 g i mierzyłem 56 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu zapisały w olbrzymiej księdze. Mieszkam z rodzicami Alicją i Krystianem Kordulami w Pietrowicach Wlk. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Bardzo mnie kochają.