Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Piękno i wdzięk

17.07.2002 00:00

Lena Teplicka, urodzona w Gruzji, od 1999 r. mieszkanka Raciborza, z wykształcenia lekarz-dermatolog i kosmetolog oraz wizażystka - ma na swoim koncie sporo znaczących sukcesów w dziedzinie, która jest jej największą życiową pasją. W ubiegłym roku zdobyła II miejsce na Mistrzostwach Polski w Makijażu Kobiety Dojrzałej, w tym roku - IV miejsce podczas Otwartych Mistrzostw Polski w Makijażu oraz II miejsce w III Polskich Eliminacjach do Mistrzostw Świata w Makijażu Artystycznym. Wkrótce otwiera pierwszą w Raciborzu Szkołę Wdzięku.
 
Lena Teplicka angażuje się w przygotowania do konkursów całkowicie - sama wybiera modelkę, dla której szyje strój, uczy ją jak powinna poruszać się podczas prezentacji, jak pozować do zdjęć, dobiera makijaż do jej typu urody.

Obecnie doprowadza do realizacji swoje wielkie marzenie, aby utworzyć w Raciborzu Szkołę Wdzięku dla dziewcząt i młodych kobiet, które chciałyby posiąść umiejętność pięknego poruszania się, wykonania fryzury i makijażu stosownego do własnego typu urody. Nie zabraknie zajęć z choreografii, hostessingu, nauki tańca i aerobiku, a fotograf będzie dawał wskazówki, w jaki sposób należy pozować do profesjonalnych zdjęć. Zajęcia mają rozpocząć się już wkrótce - prowadzony jest aktualnie nabór chętnych. Mogą w nich uczestniczyć dziewczęta, które chciałaby rozpocząć karierę modelek, zostać hostessami, ale również te, którym zależy na znalezieniu dobrej pracy - wszyscy wiemy, jak bardzo liczy się prezencja i jak wysoko, obok wykształcenia, jest oceniana przez większość pracodawców. Przyjść może każda młoda kobieta, która zechce popracować nad własną powierzchownością, natomiast dziewczęta, które będą najbardziej się nadawały na modelki, postaram się promować - pomóc im w zrobieniu profesjonalnych zdjęć do portfolio i wylansować je, aby mogły zrobić pierwsze kroki na drodze wiodącej do kariery - mówi Lena Teplicka. Kurs będzie trwał 100 godzin - ok. 3 miesiące. Jego finałem będzie pokaz mody - wezmą w nim udział najlepsze uczestniczki. Przyjmowane są osoby w wieku 15 - 30 lat (niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców). Kontakt z Leną Teplicką pod nr tel. 418 16 16 (salon „Gabriel”) lub 0 604 376 405. Zajrzyj na ostatnią stronę. Możesz wygrać makijaż autorstwa Leny Teplickiej.

E.H.

  • Numer: 29 (537)
  • Data wydania: 17.07.02