Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Notowania

17.07.2002 00:00
  • 2 sierpnia odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy ZPC Mieszko SA. Przewidywane jest podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie rady nadzorczej i połączenia Mieszka SA z Raciborzanką Sp. z o.o. 
  • 28 czerwca na zwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Rafametu S.A. przyjęto uchwały w sprawie zmian w składzie oraz w zasadach wynagradzania rady nadzorczej. Rada działa teraz w składzie: Sławomir Sywak, Daniel Pottier oraz Andrzej Rustanowicz. Ustalono następujące wynagrodzenie: przewodniczący/wiceprzewodniczący - 1.400,00 zł, członek/sekretarz - 1.100,00 zł. Zgromadzenie upoważniło zarząd do wykonania postanowień postępowania układowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy, Wydział VII Gospodarczy w Gliwicach, w tym upoważnienia zarządu do podjęcia niezbędnych czynności formalno - prawnych mających na celu podwyższenie kapitału zakładowego spółki poprzez zamianę wierzytelności na akcje. Przyjęto też plan restrukturyzacji finansowej, majątkowej i organizacyjnej na 2002 r.
  • W drodze pierwszego przetargu nieograniczonego zarząd miasta wystawił do sprzedaży wolny lokal mieszkalny przy ul. Różanej 6/3 o powierzchni 100,41 m kw. Wartość nieruchomości została oszacowana na 62,6 tys. zł.
  • W drodze przetargu nieograniczonego na wysokość miesięcznego czynszu władze miasta zamierzają oddać w najem wolny lokal użytkowy przy ul. Staszica 6/10  o powierzchni 20,6 m kw. i cenie wywoławczej 213 zł. Pierwszy przetarg się nie odbył, gdyż nie stawił się żaden chętny. Wkróce zostanie ogłoszony kolejny.
  • W drodze przetargu nieograniczonego na wysokość miesięcznego czynszu władze miasta zamierzają oddać w najem wolny lokal użytkowy przy ul. Serafina Myśliwca 9/1 o powierzchni 19,7 m kw., wyposażony w instalację wod-kan., bez ogrzewania.
  • Rada Miasta zgodziła się na sprzedaż w trybie przetargowym działki przy ul. Rudzkiej (pow. 0,1567 ha) wraz ze znajdującą się na niej rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Parcela znajduje się tuż przy skrzyżowaniu na wysokości wjazdu na dawne osiedle XXX-lecia.
  • Rada Miasta przyjęła uchwałę w sprawie sprzedaży w trybie przetargowym 17 parcel budowlanych przy ul. Szczecińskiej na Ocicach. Mają wielkość od 0,7 do 1,6 ha.
  • Rada Miasta wyraziła zgodę na sprzedaż czterech parceli przy ul. 1 Maja. Mają łącznie około 2,3 ha. Były dotychczas wykorzystywane przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje lokalizację tu zakładów przemysłowych.
  • Numer: 29 (537)
  • Data wydania: 17.07.02