Edukacja
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nawet 5000 złotych stypendium dla uczniów. Można się zgłaszać do projektu

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił nabór do kolejnej, siódmej już edycji projektu "Śląskie - Inwestujemy w talenty".

Nawet 5000 złotych stypendium dla uczniów. Można się zgłaszać do projektu
fot. ilustracyjne, pixabay

Projekt dedykowany jest uczniom szkół ponadpodstawowych. Stypendia zostaną przyznane uczniom i uczennicom z najwyższą liczbą punktów otrzymaną w ramach oceny wniosków. Spełnienie kryteriów nie należy do najłatwieszych, w zależności od kategorii, trzeba mieć średnią ocen zdecydowanie przekraczającą 5. W zamian można jednak otrzymać 5000 złotych stypendium.

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie przez cały okres pobierania stypendium (tj. od września 2022 r. do czerwca 2023 r.) będą podlegać opiece dydaktycznej sprawowanej przez nauczycieli, pedagogów szkolnych lub doradców zawodowych zatrudnionych w szkołach, do których uczęszcza uczeń.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są do końca października.

Szczegóły znajdują się TUTAJ-LINK.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Niezadowolona (178.43. * .9) 28.09.2022 16:26
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem