Edukacja
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studentki pielęgniarstwa z PWSZ wygrały Sim_Challenge_2022

W stawce 8 drużyn z uczelni z całej Polski kształcących pielęgniarki i położne, ekipa raciborskiej PWSZ okazała się najlepsza. Zwyciężyła w Opolu II Ogólnopolskie Zawody Symulacji Medycznej Sim Challenge 2022.

Studentki pielęgniarstwa z PWSZ wygrały Sim_Challenge_2022
Studentki PWSZ na wspólnym zdjęciu z rektorem dr Pawłem Strózikiem i kadrą kierunku pielęgniarstwo
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

10 czerwca Drużyna PWSZ w Raciborzu w składzie: Weronika Niewrzoł, Klaudia Sitek, Sylwia Kania, Ewelina Kozubek i Zuzanna Mucha po finałowej, emocjonującej rozgrywce na Uniwersytecie Opolskim zwyciężyła w rywalizacji studentów kierunków pielęgniarstwa i położnictwa.

PWSZ uzyskała też wyróżnienie indywidualne, bo najlepszym liderem zespołu została studentka Weronika Niewrzoł.

Pięcioosobowe zespoły mierzyły się w przedsięwzięciach medycznych, w warunkach symulowanych.

Z okazji sukcesu, jakim jest wygrana studentek PWSZ na II Ogólnopolskich Zawodach Symulacji Medycznej Sim_Challenge_ 2022 uczelnia zorganizowała spotkanie prasowe z rektorem dr Pawłem Strózikiem, kadrą kierunku pielęgniarstwo i zwycięską drużyną.

Odbyło się ono 14 czerwca w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej przy PWSZ w Raciborzu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].