Edukacja
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga. Autobusy będą jeździć jak w wakacje

Jeżeli na co dzień korzystasz z komunikacji miejskiej w Rybniku, to pamiętaj, o tym, że 27 stycznia autobusy będą jeździć według wakacyjnego rozkładu jazdy.

Uwaga. Autobusy będą jeździć jak w wakacje
Zdalne nauczanie ma potrwać miesiąc.

Wszystko przez zdalne nauczanie

Chyba każdy z nas spodziewał się tego, że prędzej czy później rząd ogłosi informacje o tym, że uczniowie przejdą na nauczanie zdalne. To zaś jest powodem, dla którego w Rybniku autobusy pojadą według wakacyjnego rozkładu jazdy. 

Nie wszyscy uczniowie

Rodzice najmłodszych uczniów mogą odetchnąć z ulgą. Już gdy pierwszy raz rząd ogłosił nauczanie online, rodzice najmłodszych uczniów stresowali się tym, z kim zostaną ich dzieci, gdy szkoły będą zamknięte. Na szczęście tym razem przedszkolaki, zerówkowicze oraz dzieci z klas 1-4 nadal będą uczyć się stacjonarnie. Jednynie młodzież z klas 4-8 i szkół ponadpodstawowych będą uczęszczać na zajęcia w trybie zdalnym. Póki co ma to potrwać do 27 lutego, jednak oczywiście wszystko może się zmienić, czego oczywiście nie życzymy, szczególnie maturzystom i uczniom z 8 klas, którzy przygotowują się do egzaminów.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].