Wtorek, 21 września 2021

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Burmistrz Krzanowic nagrodził 19 uczniów za wyniki w nauce. Kto otrzymał nagrodę? [ZDJĘCIA]

25.06.2021 15:37 | 0 komentarzy | mad

– Jest mi miło, że możemy się dzisiaj spotkać – mówił Andrzej Strzedulla, burmistrz Krzanowic do uczniów, którym wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce, sukcesy w konkursach, olimpiadach przedmiotowych i przeglądach. To doroczne wydarzenie, w ramach którego w tym roku uhonorowano 19 uczniów.

Burmistrz Krzanowic nagrodził 19 uczniów za wyniki w nauce. Kto otrzymał nagrodę? [ZDJĘCIA]
Oto tegoroczni laureaci. Do zdjęcia pozują z burmistrzem Andrzejem Strzedullą, inspektor ds. oświaty krzanowickiego urzędu Ewą Witą i dyrektorem podstawówki w Krzanowicach Marcinem Obruśnikiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Ten już kończący się rok szkolny był bardzo trudny. Praktycznie od końca października do początku czerwca zajęcia odbywały się tylko w formie zdalnej, co było bardzo dużym wyzwaniem zarówno dla szkół, dla was, ale jak i waszych rodziców. Wszyscy musieliśmy się przystosować do nowej rzeczywistości – powiedział burmistrz Strzedulla, dziękując rodzicom oraz nauczycielom i dyrektorom szkół za wkład na rzecz oświaty. – Ale pomimo tych wszystkich trudów wasze wyniki w nauce okazały się bardzo dobre. Mieliśmy olbrzymi problem, aby wybrać tych najlepszych z najlepszych. Zawsze zakładamy, że wręczymy 10 nagród, ale nigdy nam się to nie udaje, zawsze jest ich więcej – uśmiechał się włodarz, gratulując uczniom ich osiągnięć.

Marcin Obruśnik, dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzanowicach debiutował na wręczeniu nagród burmistrza, jako gospodarz obiektu. Przypomnijmy, M. Obruśnik w fotelu dyrektorskim zastąpił Kornelię Lach.

Tym razem uroczystość wręczenia nagród zorganizowano w sali gimnastycznej miejscowej podstawówki. Odbyła się w piątkowe południe 25 czerwca. Burmistrz Strzedulla nagrody wręczał w towarzystwie Ewy Wity, inspektor ds. oświaty. Odebrali je: Weronika Urbas, Lena Chmielewska, Melania Gliśnik, Julia Paszenda, Laura Żurek, Magdalena Gębska, Adam Fojcik, Kamila Sławik, Kacper Kuziak, Julia Płotek, Julia Cuber, Maksymilian Siwoń, Sebastian Sławik, Daria Żurek, Emilia Gorzalnik, Natalia Siwoń, Amelia Holubek, Filip Reisky i Dominika Kupka.

Laureaci kolejno wywoływani byli na scenę, gdzie w towarzystwie rodziców otrzymywali nagrodę. Jako pierwszy odebrał ją Adam Fojcik.

Ludzie:

Andrzej Strzedulla

Andrzej Strzedulla

Burmistrz Krzanowic.