Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Dyrektorzy kuźniańskich placówek nagrodzeni

19.10.2020 11:07 | 0 komentarzy | d

W związku z obchodzonym Dniem Edukacji Narodowej burmistrz Kuźni Raciborskiej Paweł Macha przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom podległych mu placówek. Wręczała je wiceburmistrz Sylwia Brzezicka-Tesarczyk oraz kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji Anna Mainusz.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym trudnym roku w szczególny sposób doceniono pracę i osiągnięcia dyrektorów: Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej Kingi Apollo, jej zastępcy oraz nauczyciela języka polskiego Bożeny Zamkotowicz i dyrektora przedszkola nr 2 Korneli Reichel. Wszyscy otrzymali podziękowania za cały rok pracy, zaangażowanie i serce włożone w rozwój gminnej oświaty w tym szczególnym roku.

Ponadto Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej informuje, że na wniosek złożony przez gminę, Adrian Plura, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach, a zarazem radny powiatowy, otrzymał Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty. A także na kolejny wniosek samorządu i jego pozytywne zaopiniowanie przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, dyrektorzy Kinga Apollo i Adrian Plura zostali uhonorowani „Medalem Komisji Edukacji Narodowej”. - Medal nadawany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli - przypominają w Kuźni Raciborskiej.

źródło: UM Kuźnia Raciborska, oprac. (d)

Ludzie:

Adrian Plura

Adrian Plura

Radny Powiatu Raciborskiego.

Paweł Macha

Paweł Macha

Burmistrz Kuźni Raciborskiej.

Sylwia Brzezicka-Tesarczyk

Sylwia Brzezicka-Tesarczyk

Wiceburmistrz Kuźni Raciborskiej