Poniedziałek, 27 września 2021

imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

RSS

Weź udział w Konkursie Młodych Badaczy i wygraj super nagrody - zgłoszenia tylko do 8 stycznia!

05.01.2018 09:17 | 0 komentarzy | MK

Dla wszystkich miłośników eksperymentowania, małych i dużych, którym spodobał się nasz cykl „Odkrywaj świat z dzieckiem” mamy coś specjalnego. ZAPRASZAMY WAS DO KONKURSU, w którym do wygrania są super Zestawy Młodego Chemika – z ich pomocą będziecie mogli kontynuować swoją naukową przygodę! 

Weź udział w Konkursie Młodych Badaczy i wygraj super nagrody - zgłoszenia tylko do 8 stycznia!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Udział w konkursie jest prosty!

Przeprowadźcie wspólnie z dzieckiem wybrany eksperyment z naszego cyklu „Odkrywaj świat z dzieckiem – eksperymenty ze Świata Młodych Badaczy”, a następnie prześlijcie do nas fotorelację z tego, jak świetnie się bawiliście.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

  • 5-15 zdjęć na którym widać jak przeprowadzacie kolejne etapy wybranego eksperymentu
  • Krótkie podsumowanie Waszych poczynań: czy eksperyment się udał, co się Wam podobało najbardziej, co Was zaskoczyło, czego się dowiedzieliście

Zgłoszenia (a więc zdjęcia i opis) przesyłajcie na adres mailowy smbkonkurs@solskipr.pl do 8 stycznia. Uwaga łączna wielkość przesłanych materiałów nie powinna przekroczyć 15MB!

Ocena prac

Nadesłane zgłoszenia będzie oceniane przez jury, w skład którego wejdzie między innymi pan Wiktor Niedzicki, wieloletni popularyzator nauk ścisłych i przyrodniczych – mieliście okazję poznać go podczas naszych eksperymentów – jego postać znajduje się na zdjęciach!

Jury wybierze 5 najciekawszych relacji – ich autorzy otrzymają Zestawy Młodego Chemika, umożliwiające przeprowadzenie ponad 100 eksperymentów!

Udanej zabawy!

Konkurs trwa od 20.12.2017r. do 8 stycznia 2018 r. Organizatorem konkursu jest firma Solski Communications, a fundatorem nagród – firma Henkel Polska. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod linkiem:

Pobierz Konkurs Młodych Badaczy - regulamin.pdf (format pdf, rozmiar ~62.31 k)

Przesłanie zgłoszenia konkursowego oznacza jednoczesną zgodę na wszystkie warunki regulaminu.

Świat Młodych Badaczy to autorski projekt edukacyjny firmy Henkel kierowany do uczniów 2, 3 i 4 klas szkół podstawowych. Projekt realizowany jest w formie 90-minutowych interaktywnych, atrakcyjnych warsztatów. Dzieci – pod okiem wykwalifikowanych edukatorów – przeprowadzają proste eksperymenty badawcze. Interaktywne, praktyczne zajęcia mają zachęcać dzieci do samodzielnego myślenia: zadawania pytań i stawiania hipotez, poszukiwania odpowiedzi, prowadzenia obserwacji, analizy zjawisk i wyciągania wniosków. W konsekwencji uczniowie mają możliwość poczuć się jak prawdziwi badacze w laboratorium. W ramach polskiej odsłony projektu, realizowanej od 2016 r., w warsztatach wzięło już udział 1300 dzieci. W Raciborzu w zajęciach „Świat Młodych Badaczy” weźmie udział ponad 800 dzieci z kilkunastu szkół podstawowych.

Więcej o projekcie „Świat Młodych Badaczy” na stronie www.henkel-swiatmlodychbadaczy.pl

Materiał zewnętrzny