środa, 29 stycznia 2020

imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego

RSS

Spisali się na medal! To dzięki nim Festiwal Perspektyw udał się świetnie [ZDJĘCIA]

30.11.2017 22:50 | 0 komentarzy | OQL, żet

Młodzież z raciborskich techników, szkół branżowych oraz Liceum Plastycznego po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najlepszą reklamą raciborskich szkół średnich są ich uczniowie. Podczas zorganizowanego 30 listopada Festiwalu Perspektyw z prawdziwą pasją przekonywali swoich młodych kolegów o zaletach kształcenia na swoim kierunku. W galerii publikujemy zdjęcia, na których można zobaczyć zarówno zdolną, raciborską młodzież, jak i przygotowane przez nią interaktywne stoiska edukacyjne (oraz stoiska pracodawców).

Przypominamy, że Festiwal Perspektyw to część realizowanego przez Wydawnictwo Nowiny projektu edukacyjno-medialnego Czas na zawodowców. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodzieży do zdobywania kompetencji i kształcenia się w zawodach odpowiadających potrzebom lokalnego i regionalnego rynku pracy.

Organizacyjnie Festiwal Perspektyw to zaangażowanie Urzędu Miasta Racibórz, Starostwa Powiatowego w Raciborzu, CKZiU nr 1, CKZiU nr 2, Liceum Plastycznego oraz Wydawnictwa Nowiny. Patronat honorowy nad imprezą sprawują: Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu, Raciborska Izba Gospodarcza, Powiatowy Urząd Pracy. Eko-Okna, Mieszko, Rafamet i Rameta to sponsorzy przedsięwzięcia.


Zobacz również: