Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Festiwal Perspektyw w Raciborzu. Znajdź siebie na zdjęciach

15.11.2016 17:14 | 1 komentarz | żet

W ciągu pięciu godzin przez raciborską Arenę Rafako przewinęło się niemalże 1200 gimnazjalistów z regionu, ponadto na miejscu obecni byli uczniowie i nauczyciele raciborskich szkół średnich, władze Raciborza, powiatu i gmin powiatu raciborskiego.

Festiwal Perspektyw w Raciborzu. Znajdź siebie na zdjęciach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Przelewającą się przez Arenę Rafako ludzką falę starali się uwiecznić na zdjęciach reporterzy Nowin Raciborskich. W galerii publikujemy zdjęcia z Festiwalu Perspektyw.

Festiwal Perspektyw to impreza inicjującą drugą edycję realizowanego przez Wydawnictwo Nowiny (wydawca m.in. „Nowin Raciborskich oraz portalu Nowiny.pl) projektu Czas na zawodowców.

W kolejnych wydaniach „Nowin Raciborskich" oraz na łamach portalu Nowiny.pl ukazywać się będą zarówno artykuły promujące szkolnictwo techniczne i zawodowe, jak i te traktujące o potrzebach raciborskich pracodawców i perspektywach zatrudnienia na lokalnym rynku pracy.

Organizatorami Festiwalu Perspektyw są: Wydawnictwo Nowiny, CKZiU nr 1, CKZiU nr 2, Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Urząd Miasta Racibórz. Sponsorzy to największe i najbardziej cenione firmy w regionie: Eko-Okna, Mieszko, Rafako, Rafamet.


Zobacz również: