środa, 28 października 2020

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

Konkurs Nowin "Mój wymarzony zawód". Wpłynęło 61 prac

01.04.2016 11:25 | 0 komentarzy | żet

31 marca upłynął termin składania prac w zorganizowanym przez Wydawnictwo Nowiny konkursie. Uczestnicy wybrali różnorakie formy wypowiedzi - od pisemnej, przez multimedialne na plastycznych kończąc.

Konkurs Nowin "Mój wymarzony zawód". Wpłynęło 61 prac
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W przyszłym tygodniu (4-10 kwietnia) jury oceni prace, zwracając uwagę m.in. na ich oryginalność i wykonanie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach papierowego wydania "Nowin Raciborskich" 12 kwietnia. Tam też znajdzie się informacja o terminie i miejscu wręczenia nagród.

Przypomnijmy, zorganizowany przez Wydawnictwo Nowiny konkurs "Mój wymarzony zawód" adresowany był do uczniów klas gimnazjalnych. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę na temat zawodu, który chcieliby wykonywać w przyszłości. Forma wypowiedzi konkursowej była dowolna. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody:

1. miejsce - notebook Dell Inspiron 15,6”,

2. miejsce - smartfon Samsung Galaxy S5 Neo,

3. miejsce - kamera sportowa Ricoh WG-M,

wyróżnienia - bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w sieci EMPiK.


Konkurs "Mój wymarzony zawód" jest częścią realizowanego przez Wydawnictwo Nowiny projektu"Czas na zawodowców", którego głównym celem jest zachęcanie młodzieży do zdobywania zawodów i kompetencji odpowiadających potrzebom współczesnego, lokalnego rynku pracy. Partnerami projektu są: Eko-Okna, Mieszko, RAFAMET, RAFAKO.