środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych Racibórz 2016/2017 [INFORMATOR]

11.03.2016 16:54 | 0 komentarzy | ż

- Gimnazjalisto, wybierz szkołę z Powiatu Raciborskiego! - zachęca raciborskie starostwo i zachęca do zapoznania sięz aktualną ofertą szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych podległych Powiatowi Raciborskiemu.

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych Racibórz 2016/2017 [INFORMATOR]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W informatorze znajdują się kierunki kształcenia oferowane w poszczególnych szkołach, terminy rekrutacji oraz zasady elektronicznego naboru. Publikację wzbogacono także o oferty placówek wychowania pozaszkolnego, w których można rozwijać swoje zdolności i umiejętności po godzinach nauki.

Informator naborowy można pobrać tutaj:

Pobierz Informator naborowy 2016_2017.pdf (format pdf, rozmiar ~4.44 M)

Przypominamy, że w dniach 16-17 marca (środa-czwartek) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu (budynek przy ul. Wileńskiej 6) odbędą się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. Pierwszy dzień Targów Pracy i Edukacji jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych, rodziców oraz nauczycieli. Gimnazjaliści ze szkół powiatu raciborskiego, sąsiednich powiatów i województwa opolskiego będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych podległych Powiatowi Raciborskiemu.

W szkołach ponadgimnazjalnych odbywać się będą „Dni Otwarte”, podczas których gimnazjaliści będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół.

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, oprac. żet