Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Festiwal Perspektyw Racibórz 2015 - znajdź siebie na zdjęciach

16.10.2015 16:46 | 0 komentarzy | żet, OQL

W ciągu niemalże czterech godzin przez wnętrza Areny RAFAKO przewinęło się blisko 700 uczniów klas trzech gimnazjów - zarówno z powiatu raciborskiego, jak i gmin z nim sąsiadujących.

Festiwal Perspektyw Racibórz 2015 - znajdź siebie na zdjęciach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W imprezie wzięło również udział wielu uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, którzy prezentowali wykonane przez siebie urządzenia, gotowali, czesali, przeprowadzali doświadczenia chemiczne, budowali...

W galerii publikujemy pierwszą paczkę zdjęć z imprezy (wieczorem dodamy kolejne). Festiwal Perspektyw był imprezą inicjującą realizowany przez Wydawnictwo Nowiny (wydawca m.in. „Nowin Raciborskich oraz portalu Nowiny.pl) projekt edukacyjno-medialny pn. „Czas na zawodowców". W kolejnych wydaniach „Nowin Raciborskich" ukazywać się będą zarówno artykuły promujące szkolnictwo techniczne i zawodowe, jak i te traktujące o potrzebach raciborskich pracodawców i perspektywach zatrudnienia na lokalnym rynku pracy.

Festiwal Perspektyw miał na celu pokazanie młodzieży gimnazjalnej, która za kilka miesięcy będzie musiała podjąć decyzję o wyborze szkoły i kierunku, w którym będzie się kształcić, perspektyw jakie otwierają się przed nimi w przypadku wyboru szkół o profilach zawodowych i technicznych.


Czytaj również: