Czwartek, 4 czerwca 2020

imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła

RSS

ZDW w Katowicach nagrodzony za jakość

23.10.2013 10:05 | 0 komentarzy | tora

Nie brakuje głosów krytycznych pod adresem ZDW w Katowicach, tymczasem ta podległa marszałkowi województwa jednostka otrzymała tytuł laureata i Złote Godło konkursu „Najwyższa jakość Quality International".

ZDW w Katowicach nagrodzony za jakość
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W komunikacie prasowym czytamy, że "nagroda, której patronują Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, to wyróżnienie starań ZDW w Katowicach o to, by zapewnić najlepszą jakość prac remontowych i inwestycji drogowych. Eksperci docenili w szczególności unikatowe w skali kraju wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW w Katowicach."

- Nasza jednostka wypracowała własne, autorskie wytyczne techniczne oparte na normach Unii Europejskiej. Stały się one doskonałym narzędziem ułatwiającym zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych remontów dróg i budowy nowych obiektów. Z perspektywy kilku lat można powiedzieć, że wytyczne techniczne sprawdziły się. Są one stale aktualizowane i rozwijane - powiedział Zbigniew Tabor, dyrektor ZDW w Katowicach podczas gali wręczenia.

Nagrody przyznawane są firmom, instytucjom publicznym i jednostkom samorządowym. ZDW w Katowicach znalazło się w gronie przedsiębiorstw i instytucji wyróżniającym się najwyższą dbałością o jakość produktów i usług.