Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oszuści wyłudzają dane osobowe na PGG. Tak można stracić pieniądze, a o węglu zapomnieć

Do PGG S.A. docierają fałszywe faktury od oszukanych klientów. Polska Grupa Górnicza S.A. ostrzega Klientów sklepu internetowego przed oszustwami w sieci.

Oszuści wyłudzają dane osobowe na PGG. Tak można stracić pieniądze, a o węglu zapomnieć
Do PGG docierają faktury oszukanych klientów, którzy nie mają ani węgla, ani pieniędzy

Jak informuje Polska Grupa Górnicza, docierają do niej fałszywe faktury od oszukanych osób, na których bezprawnie zostało wykorzystane logo PGG S.A.

PGG apeluje, aby dokładnie sprawdzać adres strony sklepu internetowego PGG S.A. przed zrobieniem zakupów, podaniem danych osobowych i dokonaniem wpłaty.

Prawidłowy adres strony to https://sklep.pgg.pl/

Pamiętajmy, że grafika może być łudząco podobna, a nawet identyczna. Fałszywy asortyment na fałszywej stronie może zupełnie wyglądać jak asortyment PGG S.A.

Klikając i kupując, możemy jednak nie tylko stracić pieniądze. Oszuści wyłudzają także nasze dane osobowe.

Obecnie w sklepie PGG można nabyć węgiel konfekcjonowany oraz miały. Z uwagi na ogromne zainteresowanie towar jest dostępny w sesjach sprzedażowych o 16.00 i o godzinie 18.00 Obecnie nie sprzedajemy węgla luzem.

Sesje miałowe są w poniedziałki, środy i piątki.

Sesje węglowe są we wtorki i czwartki.

Zanim rozpoczniemy zakupy, sprawdźmy, czy mamy wpisany właściwy adres sklepu w przeglądarce.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].