Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Galeria Młyńska w Raciborzu szuka nowego właściciela. Do kupienia za 4 miliony euro

Na popularnym portalu z nieruchomościami wystawiono na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy w Raciborzu o powierzchni 2832 m kw zbudowany w 2008 roku.

Galeria Młyńska w Raciborzu szuka nowego właściciela. Do kupienia za 4 miliony euro
Ogłoszenie o sprzedaży Galerii Młyńskiej

Sprzedawca reklamuje galerię jako nowoczesny obiekt handlowy, który znajduje się w centrum Raciborza, u zbiegu ulic Mickiewicza oraz Podwale. Wskazuje na bliskość rynku i starówki oraz dworca PKP.

Podkreślono, że w sąsiedztwie Galerii Młyńskiej znajduje się supermarket spożywczy, apteka oraz liczne restauracje i punkty gastronomiczne.


Galeria Młyńska została wybudowana i oddana do użytku w 2008 roku, a jej całkowita powierzchnia najmu wynosi 2832 m kw.

Budynek podzielony jest na 24 niezależne lokale rozlokowane na 3 kondygnacjach (2 naziemne oraz 1 podziemna). Centrum handlowe posiada parking.

W portalu otodom podano, że nieruchomość wynajęta jest obecnie w 95%. 
Jej głównymi najemcami są sieciowe marki jak: Reserved, Cropp, House, 4F, Natura, Big Star, Sinsay, Mohito czy Kaes.

Obecnie generowany dochód roczny netto kształtuje się na poziomie ok. 472 350 EUR, co przy proponowanej cenie sprzedaży przekłada się na zwrot na poziomie 11,5%.

Średni ważony niewygasły okres najmu wynosi 2,7 lat.  

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~inwestor2050 (5.180. * .94) 19 godzin temu

Chętnie bym zainwestował w Raciborzu. Alle, Racibórz umiera pod względem demograficznym i Gospodarczym. Tu trzeba Racibórz podłączyć do Autostrady i odłączyć od rządzonych w Raciborzu. Jak to nie nastąpi nigdy i nic się nie zmieni na lepsze. A Dworzec będą długo, bardzo długo budować.

~robot (109.241. * .34) 09.11.2022 13:48

W jednych liczbach stawiacie przecinki a w innych kropki! Zdecydujcie się! Poza tym, jeśli całkowita powierzchnia najmu to 2,832 m kw. to jest to trochę mało, nawet jak na sam kibel z pisuarem.