Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak wyróżnić się na rynku? Warsztaty dla przedsiębiorców w Wodzisławiu

Podczas warsztatów przedsiębiorcom zostaną pokazane narzędzia umożliwiające uporządkowanie dotychczasowej oferty i wypracowywanie nowej lub ulepszonej z uwzględnieniem potrzeb ich klientów. Dzięki temu poznają sposób pracy, dzięki któremu można wdrażać lepsze produkty i usługi oraz wyróżnić się na rynku.

Jak wyróżnić się na rynku? Warsztaty dla przedsiębiorców w Wodzisławiu
Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. / fot. materiały organizatora

Miasto wraz ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z Wyboru zaprasza właścicieli firm z Wodzisławia Śląskiego na warsztaty, które odbędą się we wtorek, 29 listopada br.

Głównym tematem spotkania będą narzędzia dla mikro i małych przedsiębiorców pomagające wprowadzić nowe lub ulepszone produkty/usługi i wyróżnić się na rynku.

Czujesz, że Twoja firma nie ma możliwości dalszego rozwoju? Chcesz wyróżnić się na rynku, ale nie wiesz jak? Zamierzasz poprawić jakość swoich produktów lub usług? A może chcesz poszerzyć swoją ofertę produktową lub usługową? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań jest twierdząca, to najbliższe spotkanie w Pałacu Dietrichsteinów będzie idealne dla Ciebie i Twojej firmy

- zachęcają organizatorzy.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni eksperci:

  • Jakub August, zajmujący się rozwojem organizacji poprzez wdrażanie innowacji i zarządzanie procesami projektowymi oraz wypracowywaniem nowych kierunków rozwoju firmy, analizą konkurencji, współtworzeniem innowacji, przygotowaniem planów wdrożenia nowych rozwiązań i ich implementacją. Specjalizuje się także w pozycjonowaniu rynkowym, poszukiwaniu nowych rynków i identyfikowaniu luk oraz analizą i rozwojem zachowań przedsiębiorczych w organizacjach.

  • Łukasz Szczęsny, strateg designu moderator procesowego tworzenia produktów i usług w oparciu o design. Mężczyzna jest specjalistą w wypracowywaniu modelów biznesowych, propozycji wartości, mapowaniu ścieżek klientów, pracy strategicznej wg. teorii błękitnego oceanu oraz usprawniania procesów w organizacjach. Jest jednym z pierwszych popularyzatorów design thinking w Polsce.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 29 listopada br. w godz. od 15:00 do 19:00 w Pałacu Dietrichsteinów (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Zapisy:

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mailowym: d.kornafel@wodzislaw-slaski.pl oraz telefonicznie: 32 45 90 579.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].