Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkania inwestycyjne nad morzem - przegląd możliwości od Condo.pl

Apartamenty nad morzem na sprzedaż, stanowią coraz bardziej popularne aktywa wśród inwestorów. Nie da się bowiem ukryć, że tego typu nieruchomości stanowią praktycznie pewną i zawsze stabilną stopę zysku. W dość niepewnych czasach, to właśnie mieszkania inwestycyjne nad morzem stały się bezpiecznym sposobem lokowania kapitału. Warto więc poświecić chwilę i przejrzeć możliwości inwestycyjne oferowane przez Condo.pl. To właśnie dzięki nim, inwestycje w apartamenty stały się znacznie prostsze!

Mieszkania inwestycyjne nad morzem - przegląd możliwości od Condo.pl

Condohotele- na czym polega ten typ inwestycji?

Zanim przejdziemy do przeglądu najatrakcyjniejszych apartamentów inwestycyjnych nad morzem, warto poświęcić chwilę na typ inwestycji, jaką są condohotele. Dlaczego? Otóż dal przeciętnego inwestora, nie ma chyba bardziej korzystnej oferty inwestycyjnej. Condohotele to przede wszystkim przejrzysty model biznesowy, który działa na prostej zasadzie. Inwestor samodzielnie wybiera mieszkania inwestycyjne nad morzem, które poniekąd stanowią część kompleksu hotelowego. Następnie, zawiera on umowę z operatorem, oczywiście z uwzględnieniem podziału zysków. Condohotele to stały i pewny zysk dla inwestora na poziomie 7-8% bez względu na obłożenie hotelu. Dodatkowo może on skorzystać z prawa pobytu właścicielskiego, co jest równoznaczne z odjęciem 1% od stopy zysku. Mówiąc prościej kupno apartamentu nad morzem w modelu biznesowym Condo sprawia, że inwestor ma zapewnione stałe przychody, bez względu na czynniki zewnętrzne. 

Kup apartament nad morzem!- przegląd inwestycji condohotele

Inwestycje nad morzem w apartamenty i mieszkania nie są takie proste. Trzeba bowiem w pierwszej kolejności znaleźć odpowiedni lokal. Na szczęście Condo.pl ma niezwykle bogatą ofertę. Oto najciekawsze propozycje:

  • Sea Shell Apartment Lukecin - do wyboru inwestorów są apartamenty 1-, 2- oraz 3-pokojowe, które oferują widok na basen i otaczające obiekt tereny zielone. Dodatkowo do obiektu przynależy parking, recepcja oraz taras widokowy.
  • Forest Międzyzdroje - kolejnym apartamentem inwestycyjnym nad morzem jest Forest, zlokalizowany w malowniczych Międzyzdrojach. Jest to jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych. Każdy apartament posiada balkon. Dodatkowo w kompleksie znajduje się siłownia, basen, recepcja oraz parking. 
  • Osada Morska Łeba Apartamenty - nowoczesny apartament inwestycyjny nad morzem w urokliwej Łebie. Jest to typ luksusowych mieszkań na sprzedaż urządzonych w najwyższym standardzie. Obiekt ten dodatkowo zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy od strony morza. Choć zostanie on oddany do użytku dopiero w II połowie 2022 roku, to już teraz można inwestować. Każdy apartament będzie posiadał taras, klimatyzację, a także szereg innych udogodnień.
  • Hotel Lido Jurata - condohotele to także mieszkania na sprzedaż nad morzem w Juracie. Oferuje je Hotel Lido. To jedna z bardziej prestiżowych inwestycji Condo. Najwyższy standard wykończenia oraz malownicze położenie mówią same za siebie. Basen i szereg innych udogodnień jest wartością dodaną. Sprawdź ofertę tutaj.

Czy warto inwestować w condohotele?

Mieszkania inwestycyjne nad morzem, to obecnie jeden z bezpieczniejszych sposobów na to, by ulokować swój kapitał w niepewnych czasach. Condohotele to jednocześnie zapewnienie stałego zysku, na który nie będzie miało wpływu obłożenie apartamentu. Prawo do pobytu właścicielskiego również jest w tym wypadku ogromnym przywilejem. Inwestowanie w condohotele staje się więc sposobem na pewny i stabilny zysk, a także mądre i bezpieczne ulokowanie swojego kapitału.

Materiał zewnętrzny