Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak przygotować firmę do wejścia na rynki zagraniczne? Wkrótce szkolenie dla przedsiębiorców na zamku w Raciborzu

Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź 29 czerwca podczas spotkania informacyjnego „Spotkania z eksportem” organizowanego przez Fundusz Górnośląski S.A.

Jak przygotować firmę do wejścia na rynki zagraniczne? Wkrótce szkolenie dla przedsiębiorców na zamku w Raciborzu
Śniadania biznesowe są organizowane w Pubie Maszynownia na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Na zdjęciu Piotr Dominiak z Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zdjęcie ilustracyjne, arch. Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

  • Śniadanie z eksportem. Spotkanie informacyjne dla MŚP
  • Termin: 29 czerwca 2022, 10.00
  • Miejsce: Zamek Piastowski, ul. Zamkowa 2 w Raciborzu

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz: klik

„Śniadanie z Eksportem” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju działalności biznesowej na poszczególnych rynkach.

Współorganizatorem spotkania jest Raciborska Izba Gospodarcza oraz Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu.

źródło: Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~dante (193.105. * .170) 23.06.2022 07:21

koniecznie prezes Unii Racibórz i prezydent powinni na tych warsztatach przynajmniej udawać, że słuchają a potem rozwinąć przed radnymi wizje eksportu Unii na rynki zagraniczne.