Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowe oblicze branży erotycznej - WOW Tech łączy siły z innymi gigantami. Będzie się działo

WOW Tech, jeden z największych producentów gadżetów erotycznych postanawia połączyć siły z innymi, równie dużymi markami. To może być prawdziwy przełom!

Nowe oblicze branży erotycznej - WOW Tech łączy siły z innymi gigantami. Będzie się działo

Przed nami zupełnie nowe oblicze świata stworzonego, aby pomagać ludziom, osiągać satysfakcję seksualną. Do spółki WOW Tech — giganta na rynku gadżetów i akcesoriów erotycznych dołączają trzy kolejne wielkie marki. Po połączeniu sił tak doświadczonych i znających branżę na wylot twórców możemy spodziewać się rewolucyjnych, innowacyjnych pomysłów i unikalnych projektów. Czas na nowy etap w branży erotycznej — WOW Tech łączy się z dobrze znanymi fanom branży markami jak Fifty Shades of Grey, Happy Rabbit oraz Orctan. Możesz już organizować miejsce w szufladzie — z pewnością niebawem będziesz potrzebować miejsca na nowe zabawki. 

Powstawanie i idea marki WOW Tech 

Marka WOW Tech jest istniejącym od 2018 roku połączeniem dwóch wiodących na rynku firm z różnych krajów, a mianowicie Womanizer Group Management GmbH z Niemiec oraz Standard Innovation Corporation, pochodzącym z Kanady. Dzięki innowacyjnym pomysłom i przedsiębiorczości swoich założycieli, obie firmy odniosły ogromny sukces w swojej branży. Jako wspólne przedsiębiorstwo postanowili stać się ekspertem w dostarczaniu swoim klientom produktów dbających o ich zdrowie seksualne i dobre samopoczucie. Dzisiaj, WOW Tech posiada swoje biura w Berlinie, Hongkongu i Ottawie, a produkty marki sprzedawane są w ponad 60 krajach na świecie, zarówno stacjonarnie jak i przez internet. 

Standard Innovation to marka odpowiedzialna za powstanie kultowego już wibratora dla par We-Vibe. Natomiast Womanizer to wyrób niemieckiego małżeństwa, które wprowadziło swój produkt sześć lat po pojawieniu się gadżetów marki We-Vibe. Oba produkty łączą innowacyjne pomysły, rewolucyjna technologia i doskonały projekt. Obie marki to eksperci w temacie zdrowia seksualnego, a ich produkty wypłynęły na rynki międzynarodowe. Kwestią czasu było połączenie sił tych dwóch spółek i stworzenie jednego, doświadczonego przedsiębiorstwa, gromadzącego w swoich kręgach pracowników z ponad 20 krajów. Każdy z nich wnosi do firmy unikalne podejście i wiedzę, mając doświadczenie zawodowe w dziedzinach projektowania, marketingu, sprzedaży czy inżynierii. 

Dzisiaj firma współpracuje z liderem w branży lubrykantów i balsamów do masażu Pjur Group North America, produkuje przy użyciu technologii 3D, przeprowadza dokładne testy konsumenckie i zbiera opinie. WOW Tech to najwyższa jakość proponowanych produktów i najlepsze co może być dla naszego zdrowia seksualnego, ponieważ marka stale współpracuje z ekspertami i profesjonalistami w tym temacie. 

wowtech4.jpg

WOW Tech i Fifty Shades of Grey

Firma wciąż się rozwija, na bieżąco odpowiada na potrzeby swoich odbiorców, udoskonala swoje produkty i poszerza wiedzę. Stawia na najlepszą jakość i współpracuje tylko z najlepszymi. Dlatego nikogo nie powinny dziwić jej kolejne kroki — marka zdecydowała się na współpracę z takimi producentami zabawek i bielizny erotycznej jak Fifty Shades of Grey, Happy Rabbit i Orctan. 

Marka popularnych gadżetów Fifty Shades of Grey, to oprócz tytułu najlepiej sprzedającej się książki erotycznej także nazwa gadżetów i bielizny inspirowanych tą opowieścią. To wyroby uwodzicielskie, które potrafią być jednocześnie delikatnie żartobliwe lub romantyczne.  Słuszną koncepcją było podjęcie współpracy z tą marką, ponieważ już od ponad 10 lat odnosi ona sukcesy na rynku. I chociaż można powiedzieć, że moda na książkę minęła, to jakość produktów marki, ich wykonanie i estetyka sprawiają, że z pewnością ich sława przetrwa znacznie dłużej niż romans Greya z Anastasią. 

wowtech2.jpg

Jeśli jesteś fanką wibratorów króliczków — przygotuj się na nowy rozdział swojego życia 

Myśl o tym, jakim produktem może zakończyć się współpraca przodujących ekspertów w branży zabawek erotycznych, przyprawia o szybsze bicie serca. Szczególnie biorąc pod uwagę, że do spółki wchodzi marka Happy Rabbit, której nazwa nie jest przypadkowa. To marka specjalizująca się w produkcji głównie wibratorów typu króliczek, które pokochały kobiety na całym świecie. Wszyscy najlepsi producenci w jednym miejscu? To musi rozpocząć rewolucję w branży i dostarczyć kobietom zabawek nowej generacji. Spodziewamy się nie tylko nowych kolorów i kształtów, ale także funkcji i możliwości. 

WOW Tech i Orctan pod jednym dachem 

Masturbator dla mężczyzn Orctan dostarcza rozkoszy dzięki dwóm wymiennym rolkom, które obracają się, przenosząc swojego użytkownika do innego wymiaru spełnienia seksualnego. Szturmem zdobył rynek, zapewniając wrażenia, które wcześniej były nieosiągalne. Ten innowacyjny pomysł nie mógł zostać niezauważony przez największych liderów i marka Orctan także została zaproszona do współpracy z WOW Tech, co dla nas oznacza szereg nowych urządzeń, które zarówno kobietom, jak i mężczyznom znacznie ułatwią dbanie o zdrowie seksualne i spełnianie swoich potrzeb. To wyjątkowy moment dla wszystkich wielbicieli akcesoriów i zabawek erotycznych. Czeka nas ogrom nowych możliwości, dzięki czemu nawet jeśli dzisiaj jeszcze nie jesteś entuzjastą rozwiązań tego typu, prawdopodobnie niedługo się nim staniesz.

wowtech1.jpg

Materiał zewnętrzny