Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

17 maja w Raciborzu odbędzie się śniadanie biznesowe

Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorców z naszego regionu. Oprócz omówienia kwestii związanych z zatrudnianiem cudzoziemców, będzie to okazja do poznania i nawiązania kontaktów.

17 maja w Raciborzu odbędzie się śniadanie biznesowe
Śniadanie biznesowe jest skierowane do przedsiębiorstw mikro, małych, średnich i dużych, a także instytucji z tzw. otoczenia biznesu. Zdjęcie ilustracyjne (Śniadanie Biznesowe w Subregionie Zachodnim, fot. arch. Nowiny.pl).
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

- Już 17 maja w Raciborzu odbędzie się śniadanie biznesowe integrujące środowisko lokalnych przedsiębiorców. Do udziału zapraszamy przedstawicieli firm: nowych i doświadczonych, małych i dużych, lokalnych i międzynarodowych, zrzeszonych i niezrzeszonych w różnego rodzaju sieciach. Zapraszamy również przedstawicieli urzędów oraz instytucji odpowiedzialnych za wsparcie przedsiębiorców. Śniadanie odbędzie się w Pubie Maszynownia przy Browarze Zamkowym. Zaczynamy punktualnie o 9.00 - informują organizatorzy, tj. Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Raciborska Izba Gospodarcza.

Agenda:

  • 8.30 - 9.00 - Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
  • 9.00 - 9.15 - Otwarcie spotkania, prelekcje gości Raciborskiej Izby Gospodarczej i Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
  • 9.15 - 9.45 - „Praktyczne i formalne aspekty zatrudniania cudzoziemców w polskich przedsiębiorstwach”, Justyna Gościniak, HR Outsourcing
  • 9.45 - 9.55 - Piotr Dominiak, wprowadzenie do networkingu
  • 9.55 - 10.30 - 45 sekund dla każdego gościa na zaprezentowanie firmy
  • 10.30 - 11.30 - Networking w praktyce – czas, kiedy się poznajemy i wymieniamy wizytówkami

Śniadanie biznesowe

- data: 17 maja 2022 r. - godz.: 9:00-11:30

- miejsce: Pub Maszynownia przy Browarze Zamkowym (Zamkowa 2B, Racibórz)

- zapisy: https://app.evenea.pl/event/sniadanie2022/

źródło: UM Racibórz, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .153) 10.05.2022 16:38

Wprawdzie redakcja nie podała jadłospisu, ale jak PD będzie objaśniał networking, to się chyba zapiszę,