Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pożyczka na dowód – kiedy i jak możemy z niej skorzystać?

Pożyczka na dowód to rozwiązanie skoncentrowane przede wszystkim na tym, aby otrzymanie dodatkowej gotówki możliwe było nawet w 15 minut. Stanowią zatem alternatywę do kredytów bankowych, których procedury mogą być bardziej skomplikowane. To pomoc nie tylko w nagłych sytuacjach, ale również ciekawa propozycja dla osób, które nie chcą dostarczać dodatkowych zaświadczeń związanych z otrzymywanym wynagrodzeniem.

Pożyczka na dowód – kiedy i jak możemy z niej skorzystać?
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Pożyczka na dowód – co to oznacza?

Założeniem pożyczki na dowód jest to, aby środki z pożyczki wpłynęły na konto bankowe w jak najkrótszym czasie. Proces udzielania musi być zatem uproszczony do minimum. I tak właśnie jest. O pożyczkę wnioskujemy bez wychodzenia z domu i robimy to całkowicie online. Pożyczka na dowód nie wymaga dostarczania dodatkowych dokumentów dochodowych tj. zaświadczenie o zarobkach. Wystarczy samo oświadczenie. To również dobre rozwiązanie dla osób, które pracują za granicą lub otrzymują wynagrodzenie do ręki. Do złożenia wniosku wystarczy nam aktualny dowód osobisty. Konieczne jest również posiadanie telefonu komórkowego i konta bankowego, na który wpłyną środki z pożyczki. 

Jak otrzymać pożyczkę na dowód?

Pożyczka na dowód to główna domena, w której specjalizują się firmy z sektora pozabankowego. To właśnie tutaj znajdziemy najwięcej takich ofert. Aby przekonać się, czy dana oferta jest dla nas, wystarczy, że złożymy wniosek online. Możemy zrobić to bezpłatnie, a całość nie zajmie więcej niż kilka minut. Do wyboru mamy popularne chwilówki, których cechą charakterystyczną są niskie dostępne kwoty oraz krótki termin na zwrot pożyczonych środków lub pożyczki na raty. To drugie rozwiązanie umożliwia uzyskanie wyższych kwot, nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Spłatę takiej pożyczki możemy rozłożyć na miesięczne raty. Swoim działaniem przypominają kredyty bankowe. Różnicą jest to, że w przypadku banku zostanie sprawdzona dokładnie nasza zdolność kredytowa oraz wiarygodność finansowa. Oznacza to, że każdy negatywny wpis w bazach dłużników blokuje nam dostęp do tych ofert. Firmy pożyczkowe mogą wziąć na siebie większe ryzyko podczas udzielania pożyczki, dlatego każdą decyzję o przyznaniu rozpatrują indywidualnie.

Na czym polega darmowa pożyczka na dowód?

Czy pożyczka na dowód może być darmowa? Okazuje się, że tak. Opcja dostępna jest dla nowych klientów danej firmy pożyczkowej. Celem jest to, aby zachęcić potencjalnego klienta do korzystania z usług pożyczkodawcy również w przyszłości.  Oczywiście w ramach takiego rozwiązania uzyskamy kwoty nieprzekraczające kilku tysięcy złotych. Pożyczka na dowód jest całkowicie bezkosztowa, co sprawia, że jest to naprawdę atrakcyjne rozwiązanie, jeżeli potrzebujemy dodatkowych środków. Darmowa w tym przypadku oznacza, że oddajemy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy. Aby tak się stało, musimy spełnić jeden warunek, czyli oddać pożyczone środki w terminie określonych w umowie. Nawet jednodniowe opóźnienie spowoduje doliczenie dodatkowych opłat.

Pożyczka na dowód – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najlepsza oferta to taka, która dopasowana jest do naszych potrzeb. Każdy z nas ma inne wymagania i różne parametry mogą być dla nas istotne. Dla jednych będzie to czas, w jakim otrzyma gotówkę, dla innych koszty zobowiązania lub uproszczony proces. Na rynku działa kilkudziesięciu pożyczkodawców, dlatego samodzielne porównanie ofert jest właściwie niemożliwe. Z pomocą przychodzą porównywarki internetowe, których główne działanie skupia się na zestawianiu ofert pożyczkowych. Żaden inny sposób nie jest tak skuteczny, aby poznać najbardziej popularne oferty na rynku. Oczywiście ostateczna decyzja o wyborze pożyczkodawcy należy do nas samych.

Materiał zewnętrzny