Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Nabemowie.pl - warszawski portal lokalny

07.01.2022 09:05 | 0 komentarzy | EK

W dobie internetu nietrudno zgubić się pośród tysięcy stron internetowych i portali, które nie ma nieustannie starają się przykuwać naszą uwagę. O nasz czas walczą media społecznościowe, gry online, serwisy streamingowe czy mniejsze witryny internetowe. Te ostatnie często przybierają formę lokalnych lub tematycznych serwisów, które starają się zagospodarować jak najlepiej swoją niszę. Jednym z takich portali jest warszawski serwis Nabemowie.pl, ktory skupia się na zachodniej części warszawskiej aglomeracji.

Nabemowie.pl - warszawski portal lokalny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nabemowie.pl - tu znajdziesz niemal wszystko

Dzisiejszy internet wydaje się być zdominowany przez wspomniane wcześniej ogromne serwisy i portale. Nie oznacza to jednak, że brakuje w nim miejsca na mniejsze serwisy, które często starają się zagospodarować nisze lokalną lub tematyczną. Doskonałym przykładem może być tutaj warszawski portal https://nabemowie.pl. Trzonem tematycznym portalu są wiadomości i newsy zarówno z warszawskiego Bemowa, jak i niemal całej zachodniej części warszawskiej aglomeracji. Na jego łamach znajdziemy także informacje dotyczące bieżących wydarzeń kulturalnych i imprez - na przykład koncertów, spektakli, festiwali, wystaw czy innych inicjatyw społecznych. Warto także dodać, że serwis stawia na interakcję ze swoimi czytelnikami, którzy mają szansę współtworzyć treści pojawiające się na jego łamach. Redakcja zachęca bowiem swoich sympatyków do nadsyłania informacji, fotografii czy wiadomości, które dotyczą zdarzeń istotnych z punktu widzenia ich okolicy. Poświęconą portalowi stronę znajdziemy także na Facebooku. 

Warszawskie firmy i fachowcy z okolicy

Wiadomości i informacje to zaledwie kilka z tematycznych działów portali Nabemowie.pl. Serwis znajdziemy także poszukując lokalnych przedsiębiorców (na przykład za pośrednictwem frazy "kwiaciarnia Bemowo"). Na portalu znajdziemy bowiem dział poświęcony lokalnym firmom, z którego korzystać mogą zarówno czytelnicy (na przykład szukając konkretnego specjalisty lub usługi), jak i sami przedsiębiorcy (mogą oni dzięki temu dotrzeć do zupełnie nowych klientów ze swojej okolicy). Warto także dodać, że serwis ma do zaoferowania rozbudowany dział z ogłoszeniami, w którym swoją ofertę może zamieścić tak naprawdę każdy zainteresowany. Warto o tym pamiętać w sytuacji, w której mamy do oddania lub sprzedania niepotrzebne nam przedmioty. Jak znaleźć serwis w sieci? Wystarczy przejść pod wskazany wyżej adres lub skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W tym drugim przypadku warto szukać na przykład poprzez konkretną kategorię przedsiębiorców - wówczas warto wpisać chociażby frazę "stolarz Bemowo". 

Materiał zewnętrzny