Poniedziałek, 29 listopada 2021

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Przyjdź na targi biznesu Smartupovo 2021 w Jastrzębiu-Zdroju i zobacz ofertę firm z regionu

25.11.2021 14:32 | 0 komentarzy | ska

Już w najbliższy piątek, 26 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju (Al. Jana Pawła II) od godz. 10.00 odbywać się będą Targi Biznesu STARTUPOVO 2021. Podczas targów będzie można spotkać wystawców w regionu, którzy będą promować swoją ofertę. Dla gości targów wstęp jest wolny. 

Przyjdź na targi biznesu Smartupovo 2021 w Jastrzębiu-Zdroju i zobacz ofertę firm z regionu
Podczas targów uczestnicy i wystawcy będą mieli możliwość spotkań B2B. fot. Pexels
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przyjdź na targi biznesu Smartupovo 2021 w Jastrzębiu-Zdroju i zobacz ofertę firm z regionu

Dla gości odwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny. Wartością dodaną dla uczestników jest możliwość spotkań B2B z przedsiębiorcami, które dają okazję na rozpoczęcie długotrwałej i rozwojowej współpracy. Podczas jednego dnia będzie można zaoferować swoje usługi ponad 80 wystawcom oraz całej rzeszy gości.

Spotkania, zakupy, usługi

Wstęp jest bezpłatny, a targi odwiedzić może każdy mieszkaniec czy przedsiębiorca. Dla gości udostępniony będzie bezpłatny parking przed halą. Podczas targów będzie można nie tylko spotkać się z wystawcami i poznać ich ofertę, ale także dokonać zakupów czy skorzystać z usług: np. stylisty czy trenera personalnego, który dokona pomiarów masy ciała.

Dla dzieci przygotowano dmuchańce, a na miejscu będzie można kupić również ręczne wyroby, m.in. obrazy, świece i inne rękodzieło.

Pod patronatem Nowin

Wydarzenie potrwa w godz. od 10.00 do 16.00. W programie imprezy zaplanowano m.in. panele dyskusyjne, prezentacje firm, a także rozdanie nagród w konkursach dla młodych innowatorów. Szczegółowy harmonogram targów dostępny jest na stronie wydarzenia. 

Patronat nad wydarzeniem objęła Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, a nad administracyjną częścią wydarzenia czuwa platforma FIRMOTRON.pl.

Patronem medialnym wydarzenia są: portal www.nowiny.pl. Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie oraz serwis rekrutacyjny www.praca.nowiny.pl .