Sobota, 22 stycznia 2022

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Kultura

Tłumy na otwarciu KFC w Jastrzębiu-Zdroju. Kiedy otwarcie KFC w Racibrzu? [ZDJĘCIA]

24.11.2021 11:39 | 4 komentarze | ska

Punktualnie o godz. 11.00 w środę 24 listopada oficjalnie otwarto nową restaurację KFC w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal już od pierwszych minut cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodzieży. 

Tłumy na otwarciu KFC w Jastrzębiu-Zdroju. Kiedy otwarcie KFC w Racibrzu? [ZDJĘCIA]
Z okazji otwarcia nowej restauracji przygotowano sporo atrakcji dla pierwszych klientów.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tłumy na otwarciu KFC w Jastrzębiu-Zdroju. Kiedy otwarcie KFC w Racibrzu? [ZDJĘCIA]

W jastrzębskim KFC zatrudnienie znalazło ponad 40 osób, a jastrzębianie już od miesięcy zadawali pytanie "Kiedy otwarcie KFC?". - Wreszcie się doczekaliśmy. Możemy być na otwarciu, bo mamy przerwę w szkole, a uczymy się bardzo blisko. Na pewno będziemy korzystać z restauracji - mówią uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju. 

Tort, szampan i promocje

Na otwarciu nie zabrakło oczywiście tortu, bezalkoholowego szampana i promocyjnych kuponów dla pierwszych klientów. Załoga lokalu przygotowała także odwiedziny samego colonela Sandersa - wielkiej maskotki KFC, nawiązującej do założyciela sieci restauracji. - Mamy 42 pracowników na stanowiskach kasjerów, szefów kuchni, pomocy. To nowa restauracja w tej lokalizacji, a widzimy już duże zainteresowanie na otwarciu - mówi Monika Wyleżuch, kierownik restauracji. 

W Raciborzu też czekają

Przypomnijmy, że lokal tej sieci powstaje także w Raciborzu. Na razie nie jest znana precyzyjna data jego otwarcia, choć prace są już bardzo zaawansowane. Prawdopodobnie raciborskie KFC zostanie otwarte z początkiem nowego roku.